Enis Berberoğlu: Suçsuzluğumu İspatlamama Bir Adım Kaldı

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, hakkındaki yeniden yargılama kararını değerlendirdi. Avukatları Murat Ergün ve Yiğit Acar aracılığıyla açıklama yapan Berberoğlu, 'Suçsuzluğumu kanıtlamaya bir adım kaldı' dedi.

 Enis Berberoğlu: Suçsuzluğumu İspatlamama Bir Adım Kaldı
 Enis Berberoğlu: Suçsuzluğumu İspatlamama Bir Adım Kaldı admin

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, hakkındaki yeniden yargılama kararını değerlendirdi. Avukatları Murat Ergün ve Yiğit Acar aracılığıyla açıklama yapan Berberoğlu, 'Hapse girerken dediğim gibi, vatan haini ve casus olmadığımı bu kararla kanıtladım.Suçsuzluğumu kanıtlamaya bir adım kaldı' dedi.'

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, Maltepe Cezaevi'nden şu mesajı gönderdi: "Beni sevenler ve güvenenleri, ailemi, partimi, dostlarımı utandırmamış olmaktan dolayı sevinçliyim. Ben casus ve vatan haini olmadığımı zaten biliyordum ama bu iftiradan dolayı yakınlarımın üzülmesi benim için her türlü cezadan daha ağır yüktü. İstinaf mahkemesi kararıyla bu yükten kurtuldum. Şimdi sıra hukuken gerekmediği halde suçsuzluğumu kanıtlamakta. Belki biraz zaman alabilir, acelem yok. Siz dışarıda, ben içeride mücadeleye devam!"

(DHA)

enis berberoğlu chp milletvekili mit tırları chp istanbul milletvekili mit tırları davası son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEM Otoyolunda Feci Kaza
TEM Otoyolunda Feci Kaza
New York'ta Otobüs Terminalinde Patlama
New York'ta Otobüs Terminalinde Patlama