Nihat Doğan ile Ömür Varol Arasında Sular Durulmuyor

Birlikte program yapan ve geçtiğimiz Nisan ayında program yaptıkları kanalda yumruk yumruğa kavga eden Nihat Doğan ve Ömür Varol, bu kez kanal otoparkında birbirine girdi.

Nihat Doğan ile Ömür Varol Arasında Sular Durulmuyor
Nihat Doğan ile Ömür Varol Arasında Sular Durulmuyor admin

Beyaz TV'de birlikte magazin programı yapan Nihat Doğan ve Ömür Varol, Nisan ayında yumruk yumruğa kavga etmişti. Bu kavganın ardından Ömür Varol, ekip ile yollarını ayırmış, aynı kanalda yeni bir programa başlamıştı.

Medyaradar'ın haberine göre, aynı ortamda bulunmamaya çalışan ikili uzun bir aradan sonra kanalın otoparkında karşılaştı. Ömür Varol’un kanal otoparkında kendisine bakmasına sinirlenen Nihat Doğan, Varol’a önce "Ne bakıyorsun lan” şeklinde çıkıştığı ardından ise arabadaki jopunu çekip, ünlü programcıya saldırdı.

ÇALIŞANLAR ZOR AYIRDI

Birbirine giren ikiliyi kanalın çalışanları ayırırken, Doğan’ı binanın farklı bir alanına götüren çalışanlar uzun bir süre de ünlü türkücüyü sakinleştirmeye çalıştı. Doğan’ın bu anlarda da Varol’a ağır sözler söylediği ve tehditler savurduğu iddia edildi. Ömür Varol’un otoparktan ayrılmasından sonra ise Nihat Doğan’ın Beyaz TV binasından kendi aracıyla çıkış yaptığı öğrenilirken, iddiaya göre, Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek, olayı kimin başlattığını öğrenmek için kamera görüntülerini istediği bildirildi. Medyaradar

nihat doğan ömür varol son dakika son kavga kavga 7 eylül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Korkunç Kaza
Ankara'da Korkunç Kaza
AYM'den Mehmet Altan ve Şahin Alpay kararı
AYM'den Mehmet Altan ve Şahin Alpay kararı