12 Haziran 18 Haziran Haftalık burç yorumlar, 5-11 Haziran Gezegen Faaliyetleri, Haziran ayı burç yorumu

12 Haziran 18 Haziran Haftalık burç yorumlar, 5-11 Haziran Gezegen Faaliyetleri, Haziran ayı burç yorumu

12 Haziran 18 Haziran Haftalık burç yorumlar, 5-11 Haziran Gezegen Faaliyetleri, Haziran ayı burç yorumu

 

12-18 Haziran haftalık burç yorumu (Hande Kazanova yorumu)

Koç Burcu:

Haftaya iş ve kariyer alanlarınızda kendinizi ortaya koyma isteğiyle başlayabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Satış, iletişim, reklam veya pazarlamaya dayalı işiniz varsa bu hafta önemli görüşmeler gündeme gelebilir, yine de bu hafta düşüncelerinize dikkat edin. Olumsuzluklardan uzak durun.

Salı günü, yakın çevre iletişiminizde, onlarla yapılacak olan işlerinizde ortak hareket etmek kolay olabilir, özel hayatınızda da sevdiğiniz insanla keyifli bağlantılar içinde olabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan iş fırsatlarında olayları iyi değerlendirin zira Çarşamba günü görüşmeleriniz, konuşmalarınız varsa aldanma etkilerine karşı dikkatli olmalısınız. Konuşmalar ve görüşler sizi yanıltabilir. Hisleriniz ve bazı fikirleriniz düşündüğünüz gibi çalışmayabilir.

Perşembe günü sizi biraz zorlayacak. Bir yandan kararsız, stabil olmayan koşullar, bir yandan hayatın sizi desteklememesi ve bazı ilişkilerinizde oluşan bozulmalara dikkat edin. Fikirlerinizin onaylanmadığını görebilir, yakın çevrenize karşı sorumluluklarınızı yerine getiremeyebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla yaşadığınız olaylarla derin duygusal bağlantılar sağlayacağınız, sezgiselliğinizi kendiniz için kullanacağınız bir döneme gireceksiniz. Yaratıcılığınız artabilir.

Pazar günü, düşünsel olarak kolay etkilenmelere açıksınız. Duyacaklarınız veya konuştuklarınız sizi çabuk aşağıya çekebilir. Geleceğinizi şekillendirirken karamsar ve negatif olmamaya çalışın. Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız değişik planlar olumsuzluğunuzu yenmenizde yardımcı olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta dış ortamlarınız aktif olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Seyahat, eğitime dayalı işlerinizle uğraşacaksınız. Maddi konularda şansınız yüksek olabilir, önemli görüşmeler yapabilirsiniz yalnız bazı aksamalar, sıkıntılar bu hafta peşinizi bırakmayabilir..

Salı günü, maddi konularda güzel şanslar elde edebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan fırsatlar iş hayatınızda yüzünüzü güldürebilir, kafanızdaki planları iş alanlarınıza aktarmak için de uygun bir gün yalnız Çarşamba günü Paraya dayalı işlerinizde  arkadaş ve sosyal çevrenizin sizi yanıltmasına izin vermeyin. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi ortaya koymakta acele etmeyin. Etrafınızdaki insanlardan kolay etkileneceksiniz.

Perşembe günü parasal konularda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Ortak parasal zorunluluklarınız kendi paranızı dilediğiniz gibi harcayamamaya veya paranızı istediğiniz gibi kullanamamaya neden olabilir. Bazı sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.

Cuma günü itibarıyla arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Sosyal çevrenizde yaşanılan olayları, kimin sizi etkileyip etkilemediğini bu dönemde farkedebilirsiniz.

Pazar günü hem sahip olduklarınıza, hem de hayata biraz negatif yaklaşabilirsiniz. Belki bir para ödemesi, borcu sizi böyle düşünmeye itebilir. Maddi konularda ve sahip olduğunuz şeylerde olumsuz bakış açısını yenmeye çalışın. Farklı düşünmek, değişik planlar yolunuzu açabilir.


İkizlerİkizler Burcu: 

Haftaya ortaklaşa para konularınız devrede olarak giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Banka ödemeleri, vergi, alacak verecek işlerinizi bir düzene oturtmanız gerekebilir. Kişisel girişimleriniz ve özel yaşantınıza bu hafta dikkat etmelisiniz.

Salı günü, hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olabilir. Özel ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla birbirinize vereceğiniz sözler, karşı taraftan göreceğiniz iyimser etkilerle hayata daha sıkı sarılabilirsiniz, risk aldığınız noktalarda hayatın sizin yanınızda olduğunu düşünebilirsiniz yalnız  iş alanlarınızda gözünüzü açık tutmalı ve net olmayan koşulların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Çalışıyorsanız enerjiniz düşük olabilir. Hayat planlarınızı yaparken, gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Perşembe günü sevdiğiniz insanın sorumluluklarını üstlenmek istemeyebilirsiniz, bunu ağır bulabilirsiniz ya da o sizin çok sorumsuzca davrandığınızı düşünerek buna göre hareket ediyor olabilir. Bu süreçte birbirinizle anlaşmak kolay olmayacak. Ortaklı işlerinizi ve özel hayatınıza dair fikirlerinizi bugünlerde uygulamamaya özen gösterin.

Cuma günü itibarıyla kariyer ve iş hayatınızı gözden geçirebilir, bu alanda kendinizi yanılttığınız noktaları farkedebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda bu dönemde gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Pazar günü, özel hayatınızdaki sorumluluklar size ağır gelebilir ve sevdiğiniz insanla olumsuz konuşmalar içinde olabilirsiniz. Yanınızda olan kişilerin sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Bu olumsuzluklar ortaklaşa iş alanlarınızı da kapsayabilir. Ne yaşarsanız yaşayın sosyal çevrenize danışarak, arkadaşlarınızdan değişik ve farklı fikirler alarak yolunuzda ilerleyin, değişik planlar geleceğinizi garanti altına alabilir.

 

YengecYengeç Burcu:

Özel hayatınız, birebir ilişkileriniz bu haftabaşı  ön planda olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Güvensiz yapınızla  görünür alanlarda ve iş ortamlarınızda sabırsız olabilirsiniz. Diğer insanlara yardım konuşmaları ve görüşmeleri hızlanabilir. İş alanlarınızda bu hafta çeşitli sıkıntılar oluşabilir aman dikkat.

Salı günü geri planda durduğunuz işlerinizde, aile hayatınızda fırsatlarınız çeşitli olabilir. Emlak veya yuvanızla ilgili konularda güzel konuşmalar içine girebilirsiniz yalnız Çarşamba günü devreye giren yanıltıcı etkilerle uzak ortamlarda, medya, ticarete dayalı işlerinizde bazı sorunlar ve aldanmalar oluşabilir. Bu tarihe denk gelen işlerinizde çuvallama ihtimaliniz yüksek bu yüzden anlaşmalarınızı başka bir tarihte atmaya çalışın.

Perşembe günü iş hayatınızdaki sorumluluklarınız, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu sorumlulukların fikirsel olarak ve bedensel olarak sizi yorduğunu, hayatın sizi desteklemediğini, iş koşullarınızın sizi mutsuz ettiğini görebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde bazı sorunlara açık olabilirsiniz. İşleyen bir işinizde bazı ertelenmeler ve sıkıntılar oluşursa, nedeninin nerden kaynaklandığını bulmaya çalışın, verdiğiniz tavizleri farketmek için uygun bir dönem olabilir.

Bu Pazar çalışıyorsanız iş alanlarınızda negatif etkilere dikkat edin. Olayları gözünüzde büyütebilirsiniz. Sağlığınızda da zorlanmalar oluşabilir. Olayları hafife almayı denemeli, değişimlerden korkmamalısınız. Farklı konular, olaylar sizi heyecanlandırabilir ve sıkıntılarınızı aşmanıza yardımcı olabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftaya yapılması gereken günlük işlerinizin düzenlemeleriyle giriş yapabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Sosyal ortamlardan alacağınız güzel teklifler sizi mutlu kılacak. Yalnız bu hafta bazı sorunlar ve sıkıntılarda sosyal çevrenizden gelebilir.

Salı günü, sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan, takım çalışmalarından alacağınız güzel haberler sizi mutlu edebilir. Girişimleriniz adına tekliflerle karşılaşabilirsiniz yalnız, parasal işlerinize dikkat edin. Çarşamba günü sosyal ilişkileriniz ve önemli konuşmalar ortaklaşa para alanlarınızda sizi yanlış yönlendirebilir. Ya da önemli ve geleceğinize etki eden bir görüşme de parasal olarak kandırılma ve aldanma ihtimaliniz olabilir. Yine bu hafta arkadaşlarınızla para alışverişlerinden kaçının. Borç almayın veya vermeyin.

Perşembe günü, özel hayatınızda, aşk hayatınızda ve çocuğunuzla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntılar, sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizden beklediğiniz desteği göremeyeceğiniz birkaç gün içinde olacaksınız.

Cuma günü itibarıyla ortaklaşa parasal alanlarınızda bazı geri çekilmeler, engeller oluşabilir. Bu dönem içinde neyin yanlış olduğunu görmeniz, taviz verdiğiniz noktaları gözden geçirmeniz yerinde olabilir.

Bu pazar, geleceğiniz için olumsuz düşünce yapısından uzaklaşın. Biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle sosyal ortamlarda bazı konuşmalar veya görüşmeler sizi mutsuz kılabilir. Kafanızdaki planlarla hayatınızın sorumluluklarının uyuşmadığını görebilirsiniz. Yine de değişik organizasyonlar aktiviteler size çıkış yolu sunabilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı eğlence alanlarınızda ve aşk hayatınızda güvensiz adımlarla ilerleyebilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Kariyerinizde ve iş hayatınızda şanslar karşınıza gelebilir yalnız bu hafta bazı sıkıntılar ve sorunlara da açık olabilirsiniz.

Salı günü, kariyerinizde ve iş alanlarınızda parasal olarak güzel teklifler ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Konuşmalarınızın, koşturmalarınızın parasal karşılığını alabilirsiniz yalnız dikkatli olmanız da gerekebilir. Çarşamba günü, göz önünde olacağınız ortamlarda değişik fırsatlar sizi bekliyor ama iş konuşmalarınız veya görüşmelerinizde aldatıcı koşul ve durumlara karşı uyanık olmanız gerekecek. Ortaklı işlerinizde şartlar sizin elinizde olmayabilir, karşı taraf da size karşı net olmayacak.

Perşembe günü hayatınızdaki erkek figürleriyle ve patronlarınızla anlaşmakta zorlanacaksınız. Sorumluluklarınızı çok fazla üstlenmek istemeyebilir ve bu sorumluluklardan kaçmayı tercih edebilirsiniz. Özel ve iş ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlara açık bir dönem.

Cuma günü itibarıyla özel ilişkilerinizde veya ortaklaşa adımlarınızda olayları gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu alanda yaşadığınız veya yaşayacağınız hayalkırıklıkları, sıkıntı ve sorunları gözden geçirmeniz yerinde olabilir. İşler hızla ilerlerken yavaşladığını görebilirsiniz.

Bu haftasonu, iş ve aileniz arasında karamsar ve negatif etkilerden uzak durmalısınız. Bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. Olayların zor taraflarını görebilir, isteğinizi ve hevesini kaybedebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız farklı destekler almaktan korkmayın, değişik olana yer açın.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı ailevi konularda kendinizi ortaya koymak isterken, seyahat veya eğitim gündeminiz yoğun olabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler.. Medyada işi olanlar için güzel görüşmelerin yapılacağı bir dönem yalnız bazı işlerinizde de sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Salı günü, geleceğinize yönelik konuşmalarınız ve görüşmelerinizde güzel seçenekler sizi bekliyor. Fikirleriniz için destek bulmakta, yön belirlemekte ve adımlar atmakta zorlanmayacaksınız ama dikkatli olmanız da gerekebilir. Zira Çarşamba günü devreye giren aldatıcı etkilerle iş alanlarınızda kendinizi kandırmaya meyilli olabilirsin. Özellikle medya, eğitim, seyahat, ticarete dayalı işlerinizde aldanmalara ve gerçekçi olmayan söylemlere açık olacaksınız. İş alanlarınızda herşeye bu kadar çok anlam yüklememeye çalışın ve gerçekçiliği elden bırakmayın.

Perşembe günü geleceğinizi ilgilendiren, seyahat ve eğitimle ilgili birtakım işlerinizde yakın çevre sorumluluklarınız size nefes aldırmayabilir. Belki de iş yaptığınız bazı insanları gözünüzde fazla büyüttünüz, bunun sonucunda hayatın sizi desteklemediği gibi bir fikre kapılabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda bazı ilerleyen noktalarda durağanlıklar yaşanabilir. Böyle bir süreçte olayları gözden geçirmeli ve yapılması gerekenlere, değişmesi gereken konulara odaklanmalısınız.

Haftasonu ise, düşüncelerinizde karamsarlık ve negatiflik oluşabilir. Bazı düşüncelerinizin onaylanmadığı hissine kapılabilirsiniz. Geleceğinize yönelik planlarınız için karamsarlıktan uzak durun ve sevdiklerinizden yardım almayı deneyin. Farklı fikirler ve düşünceler çözümü karşınıza getirebilir.


AkrepAkrep Burcu:

İletişime dayalı konular ön planda olarak haftaya başlangıç yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Ortaklaşa para gelirleri veya harcamalarınız konusunda konuşmalarınız artabilir. Harcarken paranıza dikkat edin. Bu hafta bu alanlarda sıkıntılar oluşabilir.

Salı günü, ortak parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlarla parasal işlerinizi bir düzene koyabilirsiniz yalnız birgün sonra devreye giren yanıltıcı etkilerle aşk hayatınızda bazı zorlanmalar veya aldanmalar oluşabilir. Risk almayın, para harcamayın ve ilişkilerinizde ve iletişiminizde kendinizi kandırmamaya özen gösterin.

Perşembe günü patronunuzun ya da beraber iş yaptığınız insanların hayatında birtakım parasal sıkıntıların gündeme gelmesiyle beraber sizin de moraliniz bozuk olabilir. Önemli iş konuşmaları, görüşmeleri ve parasal anlaşmalardan bu tarih civarında uzak durmalısınız.

Cuma günü itibarıyla aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde, sanatsal veya kreatif alanlarınızda bazı konuları içselleştireceğiniz ve gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu süreçte yaratıcılığınız artabilir ama aşk hayatınızdaki sıkıntıları farketmeli ve buna göre önlem almalısınız.

Pazar günü, parasal konularda negatif ve olumsuz düşünceler içinde olabilirsiniz. Bazı konuşmalar ve alacak verecek dengesindeki bozulmalar sizi zorlayabilir. Olayları oluruna bırakmalı, günlük hayatınızın ritmindeki farklılıkları sevinçle karşılamalısınız.


YayYay Burcu:

Maddi konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınız bu haftabaşı yoğun olabilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanırken, taşınma, yer değiştirme, ortaklı işleriniz hızlanabilir. Bazı sıkıntılarda bu hafta bu alanlarda karşınıza gelebilir.

Salı günü, özel hayatınızda sosyal çevrelerde çok keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Yine ortaklı işlerinizde, çevrenizdeki insanlar size birçok fırsat sunabilir. Kendinizi sosyal ortamlarda popüler hissedebilirsiniz yalnız Çarşamba günü devreye giren yanıltıcı etkilerle, sevdiğiniz insanla yapacağınız konuşmalar, ailenizin sizi yanlış yönlendirmesiyle sorun olarak karşınıza çıkabilir. Yönlendirilmelerden ve aldanmalardan uzak durun. İlişkilerinizde kendinizi kandırmayın.

Perşembe günü ilişkilerinize, özel hayatınıza çok dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlayamama, onun hayatına karşı esnek olamama, hayatınızın sorumluluklarının ağır gelmesi gibi etkilerle ilişkilerinizde var olan sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Cuma günü itibarıyla ev, aile ve yuva alanlarınızda bazı olayları gözden geçirmeniz gereken bir döneme giriş yapacaksınız. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntı ve tavizleri gözden geçirmek ve yeni düzenlemelerde bulunmak önem kazanabilir.

Pazar günü, özel hayatınızda yapacağınız konuşmalar sizi zorlayabilir. Negatif düşüncelerden, yorumlardan uzak durun.  Ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle olan paylaşımlarınıza ve onlarla olan söylemlerinize de dikkat etmelisiniz. Karşı tarafla didişmek yerine Pazar gününüzü sevdiğinizle yapacağınız farklı ve değişik organizasyonlara adayabilirsiniz.

 

OglakOğlak Burcu:

Haftaya kişisel istekleriniz ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. İş yoğunluklarınızın fazla olduğu bu dönemde, biraz eğlenmek size iyi gelecek. Bu aralar  iş alanlarınızda önemli görüşmeler yapabilirsiniz ama gerçeklikten uzaklaşmayın.

Salı günü iş konuşmalarınız ve görüşmeleriniz kariyerinizde istediğiniz fırsatları almanıza neden olabilir. Fırsatlar ve şanslar karşınıza gelecek, fikir ve planlarınız için önemli insanlardan teşvik alabilirsiniz yalnız dikkatli de olmanız gerekiyor. Çarşamba günü yakın çevrenizdeki insanlar, iş konularında sizi yanlış yönlendirebilirler. İletişim halinde olduklarınıza karşı daha net ve açık olmaya çalışın. Konuşmalarınızda gerçekçiliği elden bırakmayın.

Perşembe günü iş hayatınızda birazcık daha gerçekçi adımlar atmak bu dönemde önemli olacak. Bir işinizde bitiş, bir sıkıntı, bir problemin ortaya çıkması, hayatın sizi desteklemediğini düşündürtebilir. Başkalarının sorumluluklarıyla uğraşmak istemeseniz bile hayat bunu karşınıza getirebilir sevgili Oğlaklar. Sağlığınızı bu birkaç gün iyi tutmalısınız.

Cuma günü itibarıyla, iletişimsel alanlarınızı ve yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu alanda verilen tavizler, yaşanan veya yaşanacak sıkıntıları farketmeli ve kendi hatalarınızı bulmayı ihmal etmemelisiniz.

Bu pazar, sağlığınızı duyacağınız bazı şeyler karşısında zorlamayın. Sağlıkla ilgili konularda negatif ve olumsuz davranışlardan uzak durun. İş alanlarınızda da bazı konularda desteklenmediğinizi düşünebilirsiniz. Ailenizle beraber farklı ve değişik planlarda bulunmak sizi rahatlatabilir.


KovaKova Burcu: 

Biraz geri planda kalma isteğiyle haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Eğlenceli konu ve olaylar, yaratıcılığa dayalı işler, aşk hayatınız yaşantınızın merkezinde. Bu aralar alacağınız bir teklif sizi çok mutlu edebilir ama bu hafta bazı sıkıntılara da açıksınız.

Salı günü kreatif işlerinizde, aşk hayatınızda, eğitimsel konularda hayat size yeşil ışık yakacak. Çeşitli şanslar, fırsatlar ve teşviklerle karşılaşabilirsiniz. Gelecek planlarınızda iyimser duygularınız ön planda ama dikkatli davranmaktan zarar gelmez. Zira Çarşamba günü devreye giren aldatıcı etkilerle Eğlence ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalarınız sizi yanıltabilir. Sahip olduklarınız konusunda gözden kaçırdığınız şeyler olabilir. Parasal konularda şartlarınızı birkaç kez gözden geçirmeden önemli bir alışverişte bulunmayın.

Perşembe günü sosyal çevre sorumluklarınız, hayattan alacağınız keyfi kısacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın sorumsuzlukları, sosyal çevrelerde aranızda birtakım sıkıntılara neden olabilir. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınıza da dikkat edin. Özel hayatınız ve arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz bu dönem de yara alabilir.

Cuma günü itibarıyla parasal konularda hızlı ilerleyen işlerinizde durağanlıklar oluşabilir. Olayları ve herşeyi iyice gözlemleyin, taviz verdiğiniz, fedakarlıklarda bulunduğunuz konuları farkedin, hislerinizi iyi kullanın.

Bu Pazar, aşk hayatınızda olumsuzluklara dikkat edin canınız kolay sıkılabilir. Özel hayatınızdaki bazı konuşmaları gözünüzde büyütebilirsiniz. Ya da sosyal çevre sorumluluklarınız, aşkı ve keyifli anları sizden çalabilir. Farklı iletişim, değişik planlar bu zorlanmaları kolay atlatmanıza neden olabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftaya sosyal alanlarınız ve arkadaşlık ilişkileriniz devrede olarak başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Aile hayatınızda önemli gelişmeler ve konuşmalar oluşabilir. Emlak alım, satım işlerinizda hem şanslı, hem zorlayıcı bir hafta olabilir.

Salı günü aile hayatınızdaki parasal işlerinizde iyimser ve şanslı etkilerle yolunuzda ilerleyeceksiniz. Karşınıza gelecek olan bir teklif sizi mutlu edebilir. Eviniz için yapacağınız harcamalarınız da size mutluluk verebilir veya bir ödeme işinizi halledebilirsiniz ama birgün sonra devreye giren aldatıcı etkilere dikkat edin. Çarşamba günü ailevi konuşmalarınızın sizi yanlış yönlendirmesine veya sizin onları aldatma etkilerine karşı dikkatli olun. Kararsızlıklarınız onları olumsuz etkileyebilir. Emlak alım, satımından da uzak durmaya çalışın.

Perşembe günü iş sorumluluklarınızı ailevi konu ve olaylar yüzünden üstlenmek istemeyeceksiniz. Ailevi sorumluluklar sizi sıkıştırabilir ve hayattan alacağınız keyfi azaltabilir. Bazı girişimlerinizde ailenizden onay almanız da zor görünüyor.

Cuma günü itibarıyla kişisel hayatınızda, sanatsal işlerinizde, sezgisel alanlarınızda içe dönüşler görülebilir. Hızlı giden konularda yavaşlamalar oluşabilir. Olayları gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak. Bu süreci kendinizde taviz verdiğiniz konuları farkederek geçirmelisiniz.

Bu pazar, ailevi konularda moraliniz kolay bozulabilir. Bazı konuşmalar sizi aşağıya çekmesin, negatif düşüncelerden uzak durun. Aile büyükleriniz arasındaki zorlanmalar da canınızı kolay sıkabilir. Maddi seçenekleriniz, farklı alışverişler sizi heyecanlandırabilir.

 5-11 Haziran Gezegen Faaliyetleri (Hande Kazanova yorumu)

Haftaya ikili ilişkilerimiz veya ortaklaşa işlerimiz ön planda olarak başlıyoruz. Pazartesi sabah saatlerinde Ay boşlukta olacağından  öğlen 13:45’ten sonra daha rahat hareket edebiliriz.

Salı günü Venüs Boğa burcuna geçecek. 3 hafta boyunca  ilişkilerimizde istikrarlı, sanatsal, kalıcı yönler ortaya çıkabilir. Güzel olan herşeyi takdir edebilir, kendimizi güzelleştirmek için uğraşabiliriz.

Çarşamba günü merkür ikizler burcuna geçiyor. İletişimimiz hızlanabilir. 2 hafta boyunca iletişimimizde mantıklı, becerikli ve çözüme yönelik davranışlar sergileyebiliriz. Daha fazla sosyal olma ihtiyacımız artabilir. Konuşmak, kendimizi ifade etmek, farklı konulara odaklanmak önem kazanabilir.

Cuma günü öğleden sonra Yay Burcunda bir DOLUNAY oluşacak. Dolunay, din, felsefe, yüksek öğrenim, eğitim, akademik konular, seyahat, turizm, yabancılarla yapılacak olan işlerimizde, ticari hayatımızda önemli sonuçları karşımıza getirebilir. Elimizdeki bilgilerin gerçekliği ve derinliği bu dolunay zamanı sorgulanabilir. Bu Dolunay’da kadın, erkek ilişkilerimizden güzel faydalar sağlayabilir, karşı cinsle uyumu yakalamakta zorlanmayabiliriz.

Yine aynı gün jüpiter’in düzelmesiyle beraber daha şanslı bir döneme geçiş yapıyoruz. İlişkilerimiz ve ortaklı işlerimizde daha sorunsuz, rahat akan bir enerjiyle yolumuzda ilerleyeceğiz.

2017 yılı Haziran ayı burç yorumları (Hande Kazanova yorumu)

Koç Burcu:

Haziran ayı oldukça hızlı ve akışkan etkilerle başlıyor, yerinizde duramayacaksınız sevgili Koçlar. Maddi konuların yanısıra yakın çevrenizde olup bitenler, planlar, olaylar daha fazla ilginizi çekecek.

01 haziran ilişkilerinizde güzel adımlar atılabilir. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi konuşabilir ve farklılıklarla esnek bir noktaya çekebilirsiniz. Bu biraz sizin de adım atmanızı gerektirebilir.

04 Hazirandan sonra enerjinizi aile hayatınıza, evinize, büyüklerinize kaydırıyorsunuz. Yaklaşık 1.5 ay boyunca ailevi ilişkilerinizde öncü, atak ve biraz da duygusal temellerle davranabilirsiniz. Bu da onlarla kısa kavgaları tetikleyebilir. Su baskınları, boru patlaması, su ve neme dayalı sıkıntılara hazırlıklı olun.

06 Haziran itibarıyla para konusunda önemli fırsatlar karşınıza gelebilir. Giyime, kuşama, parfüme, güzellik malzemelerine, kuaföre, eğlenceye daha fazla harcamalarda bulunabilirsiniz.

09 Hazirandaki Dolunay da, uzakta bulunan akrabalarınızdan alacağınız haberler devrede olacak. Yine bu tarihte Jüpiter in düzelmesi ilişkilerinizdeki fırsatların ve şansların daha etkili bir şekilde karşınıza gelmesi anlamına geliyor.

18-20-21 Haziran satışa, ticarete dayalı işlerinizde esnek, rahat, etkili kapılar aralanabilir.

21 hazirandan sonra  ailevi konularda kendinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Ebeveynlerinizin hayatında önemli olaylar oluşabilir. Ailenizin size ihtiyacı olabilir. Geçmiş konu ve olaylarla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ailenizle ilişkinizi güçlendirebilir, ev hayatınızda değişikler için harekete geçebilirsiniz. Bu dönemde güvenliğiniz önemli olacak.

24 Haziran’daki Yeniay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Aileniz ve yuvanızla ilgili her tür konu ve başlangıcı bu yeniayla beraber devreye sokabilirsiniz. Özellikle ev alım, satım, yer değiştirme, kiralama gibi anlaşmaya dayalı işleriniz için bu yeniayı kullanmalısınız.

25-27-28 Haziran da aile hayatınızda ve özel ilişkilerinizde aşırılıklara dikkat edin. Bir yandan şanslarınız olabilir ama bu şansları kullanmakta disiplin olmakta zorlanabilir, tutamayacağınız sözler altına girebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haziran ayında kişisel girişimleriniz bir yana, maddi konularda da önemli adımlar içinde olacaksınız. Parasal konularda 01-03- 13 Haziran tarihleri önemli teklifler karşınıza gelebilir sevgili Boğalar.

04 Haziran’dan sonra enerjinizi ve mücadelenizi yakın çevre ilişkilerinizde göstereceksiniz. Hareketliliğiniz artabilir ama etrafınızdaki insanlara karşı savunmacı, alıngan ve biraz da tartışmacı yönleriniz de ortaya çıkabilir.

06 Haziran ve sonrasında kendinize, dış görüntünüze, fiziki güzelliğinize önem vermeye başlıyorsunuz. Bu üç haftalık süreç içinde alışveriş yapmaktan keyif alacaksınız. Özellikle kendinizi yenilemek, saç stilinizi değiştirmek estetikle ilgili girişimlere başvurmak isteyebilirsiniz.

09 Hazirandaki dolunay, yatırımlarınız açısından önemli bir Dolunay olabilir. Tam da bu kadar parasal konulara odaklanmışken karşınıza çıkacak bir borç, bir ödeme, sizi biraz zorlayabilir. Para dengenizi çok iyi oturtmalı, kişisel risklerden kaçınmalı ve bir şekilde ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenmelisiniz. Bu tarihte Jüpiter’in düzelmesi iş, hizmet alanlarınızda daha fazla seçeneğin ve fırsatın katrşınıza gelmesi anlamına gelebilir.

13 ve 20 Haziran’da çok özel ve güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz.  Maddi anlamda istediklerinizi karşı tarafa kabul ettirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken süreçlerde yok değil.

15-18 Haziran’da önemli işlerinizi başlatmayın, negatif olmayın, sıkıntılarla karşılaşırsanız çözüm için esnek düşüncelere, yeni fikirlere güvenin. Parasal konularda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz.

20 Haziran’da özellikle parasal konularda güzel sonuçlar elde etmeye yatkın olacaksınız. Kadınlarla yapılacak işlerden yana şanslı etkileşimler söz konusu. Bir yandan da beklenmedik gizli yardımlar, beklenmedik gizli oluşumlardan elde edeceğiniz paralar da hayatınızı rahatlatabilir ve güzelleştirebilir.

21 Haziran’dan sonra sosyal medya, öğrenim, bilgisayar, satış, reklam, pazarlama, ulaşım konuları hayatınızda önem kazanıyor.

24 Haziran’da oluşan Yeniay, özellikle yakın çevrenizdeki konu ve olayları hızlandıracak. Bu tarihten sonra önemli iş bağlantılarınızı, ticari anlaşmalarınızı devreye sokabilirsiniz. Satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ya da bilişim sektörlerinden biriyle uğraşıyorsanız, bu alandaki kararlarınızı yine bu Yeniay’da devreye sokmanız yerinde olacaktır.

Ay sonuna kadar 25-27-28 Haziran tarihlerinde harcamalarınıza dikkat edin. Girişimleriniz konusunda rahat günler ama aşırı iyimserlikle olayları çok fazla abartmayın.


İkizlerİkizler Burcu: 

Haziran ayı sizin ayınız, girişimlerinizi kolaylıkla ortaya koyabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. 07 Haziran a kadar işler ağır aksak gitse bile, bu tarihten sonra işlerinizin hızına kendiniz bile inanamayabilirsiniz.

01-03 Haziran aşk hayatınızda beş yıldızlı günlerden. Sevdiğiniz insanla hayatı paylaşmaktan çok mutlu olabilir, kendinizi şanslı görebilirsiniz. Çevrenizden alacağınız desteklerle özel hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Hayatınızda bir insan yoksa bu dönemde tanıştırılabilirsiniz.

04 Haziran itibarıyla ev aile yuva alanlarınıza para harcamalarınız hızlanabilir. Girişimci yönleriniz öne çıkacak, bir yandan da kendinizi maddi anlamda güvene almak isteyebilirsiniz.

06 Hazirandan sonra ilişkilerinizde kendinizi kurban etmemeye çalışın. Gizli saklı ilişkilerden hoşlanabilir, platonik aşklar peşinden koşabilirsiniz. Hayatınıza giren bir insan olursa onunla tam anlamıyla emin olmadan kimseye aşkınızdan veya ilişkinizden bahsetmeyebilirsiniz.

09 Haziran’da devreye giren Dolunay,  özel hayatınızı ilgilendiriyor. Özel hayatınızda çok önemli kararlar devreye girebilir. Taşınma ile ilgili duygusal temalar, özel hayatınızla ilgili sonlanmalar, bitişler veya yeni ilişkiye başlama gibi kararlar gündeme gelecek. Yine aynı gün jüpiter’in düzelmesiyle beraber aşkta fırsatlarınız ve olasılıklarınız artıyor. Aynı şey çocuklarınızın hayatı veya bebek beklentileriniz için de geçerli olabilir.

İş ilişkilerinizde ve anlaşmalarınızda 14 Haziran da gözünüzü dört açın, şartların gerçekçiliğinden emin olun. Bir yandan da 18-20-21 haziran tarihlerinde iş seçenekleriniz artabilir. Sosyal çevrenizde sizin organize edeceğiniz bir etkinlik veya proje çok konuşulabilir.

21 Haziran’dan sonra maddi konuların üzerine eğilebilirsiniz. İşlerin parasal durumuyla ilgilenmek, bütçelerinizi oluşturmak, yeni maddi olanaklar yaratmak önem kazanıyor.

24 Haziran’daki Yeniayla birlikte parasal konularda önemli başlangıçlarınızı ve adımlarınızı devreye sokabilirsiniz. Ticari işiniz varsa bu yeniayı yeni parasal bağlantılar için kullanmayı deneyin.

25-26-27 Haziran da risk almaktan çekinmeyebilirsiniz. Paraya dayalı işlerinizde organize olarak yolunuzda ilerleyin. Aşırı iyimserliğin yanlış yaptırmasına izin vermeyin.

 

YengecYengeç Burcu:

Haziran başında sosyal çevrenizle beraber yapacağınız organizasyon ve etkinliklerde sağlam ilerliyorsunuz. Bir yandan da hayatı anlamlandırdığınız bir süreç içindesiniz sevgili Yengeçler.

04 haziran itibarıyla, enerjinizi daha rahat kullanmaya başlayacaksınız. Yalnız sosyal olmanız gereken yerlerde savunma mekanizmanız devamlı açık olabilir. Alınganlıklardan, agresifliklerden uzak durarak, mücadelenizi vermeli, enerjinizi faydalı bir şekilde kullanmalısınız.

06 haziran ve sonrasında organizayonlardan, davetlerden zevk alacağınız, yeni insanlarla güçlü bağlantılar kuracağınız bir döneme gireceksiniz. Arkadaşlarınızla bağlarınızı kuvvetlendirebilir, birden fazla işin sonucuyla uğraşabilirsiniz.

Giriştiğiniz her tür işin karşılığını 09 Hazirandaki Dolunayda alabilirsiniz. İş, hizmet alanlarınızda önemli sonuçlar karşınıza gelebilir. Biraz daha beklemelisiniz sevgili yengeçler. 09 Haziran dan sonra ev, aile ve yuva alanlarınızda oldukça şanslı ve fırsatlı bir döneme giriyorsunuz.

14-15 Haziran da yanılgılarla hareket etmeyin. Karşınıza gelen fırsatlara hemen atlamayın. Piyasalar ve etrafınızdaki olaylar yanıltıcı olabilir.

21 Haziran ve sonrasında fikirlerinizi insanlara aktaracağınız, kendinizi göstereceğiniz bir döneme gireceksiniz. Hayata karşı güvenle bakacak ve hayata istekle sarılacaksınız. Kendinizi düşüneceğiniz bir dönem olacak.

İşte şimdi tam zamanı. 24 Haziran daki Yeniay sizin zamanınız. Hayatınız adına atılacak adımları, girişilecek projeleri, yeni başlangıçları ve kararlarınızı, kafanızda oluşturduğunuz tüm plan ve projeleri harekete geçirmek için adımlarınızı bu Yeniay zamanı atmaya özen gösterin. 26-28 Haziran gelecek adımlarınızda kolay köprüler kurulabilir. İşlerinizde dengeli, düşünceli, hırslı ve mutlu ilerleyeceksiniz.

25-27 Haziran da aile hayatınızda, ev ortamlarınızda şansınız yüksek. Yer değiştirme gibi konularda çok abartmadan ilerleyin. Aile hayatınızdaki insanlarla keyfiniz yüksek olacak, bu da gereksiz harcamaları yükseltebilir.


AslanAslan Burcu:

Haziran ayına sosyal çevre ilişkileriniz ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Kariyerinizle ilgili önemli konuşma ve görüşmelerde gündeminizde.

04 Haziran itibarıyla enerjinizde biraz geri çekilmeler oluşabilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, mide ve safrakesesi sorunlarına  karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin.

06 haziran’dan sonra kariyer hayatınızda güzel ilişkilere doğru gidiyorsunuz. Patronlarınızla ilişkileriniz kuvvetleneceği için onlardan isteyeceğiniz, talep edeceğiniz zam, terfi, pirim gibi konuları bu tarihten sonra yapmalısınız. Toplumsal konularda ilişkilerinizi kullanabilecek, kendinizi daha fazla ön plana alacaksınız.

09 haziran’da iş ve hizmet alanlarınızda önemli sonuçlar karşınıza gelebilir. Sonuç ne olursa olsun beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekleriniz yüksek olabilir.

13 Haziran da iletişimsel işlerinizde sosyal çevrenizden bir teklif karşınıza gelebilir. Satışa, reklama, pazarlamaya veya sosyal medyadaki işlerinizde güzel artışlar görülebilir.

15-18 Haziran da sosyal çevre ilişkilerinize ve aşk hayatınıza dikkat edin. Sorumluluklarınız arkadaş ilişkilerinizi içeren işlerinizde ağır gelebilir ve bazı sıkıntılarla yüzleşebilirsiniz.

18-20-21 Haziran da oranizasyona ve aktivitelere ağırlık vereceksiniz ve bu işlerinizdeki yaklaşımlarınız takdir görecek ve çok beğenilecek. Yeni görüşmeler ve konuşmalar içindesiniz.

24 Haziranda oluşan Yeniayda diğer burçların aksine önemli girişimlerde bulunmaktan kaçının. Bu yeniayı bilinçaltınızda ve hayatınızda önemli düzenlemeler yapmak, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için kullanabilirsiniz.

25-27 Haziran da iletişim işlerinizde abartıdan uzak durun. Planlarınızı herkesle paylaşmayın. Çok rahat davranışlarınız iş alanlarınızda bazı sürtüşmeleri 30 Haziran da karşınıza getirebilir.


BasakBaşak Burcu:

Haziran ayı iş görüşmeleri, kariyer koşturmalarıyla geçebilir. Enerjinizi sosyal çevrenize aktaracak, grupsal işlerinizin üzerine eğileceksiniz.  01-03 Haziran da parasal desteklerinizi iş hayatınıza aktarabilir, yeni kazanç kapılarıyla karşılaşabilirsiniz.

04 Haziran dan sonra sosyalliğinizde artış görülebilir. Katılacağınız davetlerde veya organizasyonlarda bir insandan etkilenme olasılığınız yüksek. Yanıltıcı etkilere dikkat edin.Ortaklı işlerinizde bazı yanılgılara dikkat edin. 04-14 Haziran daki görüşmeleriniz gerçekçi olmayabilir.

06 Haziran itibarıyla seyahat ve eğitim konularını seveceğiniz, kendinizi bu alanlarda göstermek isteyeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Öğrenciyseniz, dersleriniz sizi zorlamayacak, bilakis siz öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Yabancılarla yapılacak olan işler, değişik ve farklı kültürler daha fazla ilginizi çekebilir.

09 Haziranda oluşan Dolunayda aile hayatınıza odaklanmalısınız. Kariyerinizin yoğun ve aktif olduğu bu dönemde, ailenize ve onların hayatına vakit ayırmanız gerekebilir. Yine anneniz, babanız arasında da bu Dolunayda bazı streslere açık olabilirsiniz.

13 Haziran da büyük bir iş görüşmesi karşınıza gelecek. Adeta tüm uğraşılarınızın karşılığını bu tarih ve civarında alabilirsiniz. 20-21 Haziran da sizi destekliyor.

Aile hayatınızda sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler işinizin karşısında durabilir. 15-18 Haziran da kolay demoralize olabilirsiniz.

21 Haziran dan sonra sosyalliğinize önem vereceksiniz. İş, iş nereye kadar azıcık çevremle yaptıklarımı paylaşayım, arkadaşlarıma vakit ayırayım diyebilirsiniz.

24 Haziranda oluşan Yeniayla beraber sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz alanlarda, arkadaş ilişkilerinizde önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı uygulayabilirsiniz. Gelecek kararlarınızı bu dönemde alabilirsiniz.

25-27 Haziranda sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla önemli projeler, fikir alışverileri içine girebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haziran ayı, seyahat, eğitim, kariyer ve iş hayatınızla ilgili konuları hızlandırıyor sevgili Teraziler. Ortaklaşa işlerinizde yakın çevreniz sizi destekleyecek ve onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. İletişime dayalı işleriniz varsa güzel anlaşmalar ve istediğiniz sonuçları almaya yatkınsınız.

04 Haziran itibarıyla, kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden, rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin, alınganlıklardan ve savunmacı tavırlardan uzak durun.

06 Haziran itibarıyla, ortak parasal işlerinizde önemli ilişkiler devreye girebilir. Borcunuz varsa bunları toparlamayı, gerekli yerlerden destekler almayı düşünebilirsiniz.

09 Haziran daki dolunay eğitim hayatınızda önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Öğrenim hayatınızda biraz daha hızlanmalı, pratik bilgiden ziyade, teorik bilginin peşinden gitmelisiniz.

Olumsuz bakış açınızın üzerine gidin. 15-18 Haziran’da hayat üzerinize gelebilir. Eğitimsel konularda, fikirlerinizde, seyahatle ilgili konularda hayat sizi desteklemeyebilir.

21 Haziran’dan sonra kariyerinizde kendinizi göstereceksiniz. Daha önemli insanlarla bir araya geleceksiniz ve bu durum sizin için önemli olacak. Tanınırlığınızı, güvenilirliğinizi arttıracağınız bir dönem. Yaptığınız işlerle de toplumun içinde bir yer edinmek, arzunuz yüksek.

Kariyerinizde ve iş hayatınızdaki her tür başlangıç ve kararlarınız için 24 Haziran’daki yeniay ı kullanmalısınız. Gökyüzünden çok güzel destekler alıyorsunuz sevgili Teraziler.

25-27 Haziran’da değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. Aşırı iyimserliktense, daha bilinçli sözler vererek yolunuzda ilerleyin. 28 Haziran’da oldukça şanslı birgün.


AkrepAkrep Burcu:

Haziran ayına ortak parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Akrepler. iş ilişkilerinizde maddi bağlantıları oluşturmak için 01 Haziran uygun bir gün olacak. Kalıcı ve sağlam bağlantılar kafanızdaki planları oluşturmanız açısından önemli olabilir.

Parasal konularda rahatlamalar 03 Haziran’da devrede. Bu tarihte iş hayatınızda kuracağınız farklı ilişkiler sizi mutlu edebilir.

04 haziran itibarıyla Mars sizin yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya  alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. Bu dönemde hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde ve yukarıda saydığım alanlarda artış görülebilir. Yine bu dönem uzak yolculuk ve seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir.

06 Haziran’dan sonra sevdiğiniz insanla güzel bir sürece giriyorsunuz. İlişkinizi önemseyecek ve gereken ihtimamı rahat göstereceksiniz.09- 20 Haziran  mutluluğunuz yüksek olabilir.

07 Haziran’dan alacaklarınızı tahsil edebilir, ortak parasal işlerinizdeki konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

09 Haziranda oluşan Dolunay, parasal işlerinizde önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Beklediğiniz bir paranız varsa bu dönemde elinize geçebilir veya geçmediği için bazı hassaslıklar yaşabilirsiniz.

Para alacak verecek dengenizi bu ay kuvvetli tutun. Para hesabında gözden kaçıracağınız durumlara 15-18 Haziran’da dikkat edin.

21 Hazirandan sonra artık daha fazla bilgiyi önemseyeceksiniz, daha fazla seyahat etmek isteyeceksiniz, farklı kültürler, yeni insanlar, yeni oluşumlar, değişik yerler, daha fazla ilginizi çekebilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan bağlantılarınızın daha da kuvvetleneceği zamanlar başlıyor.

24 Haziran’daki Yeniay, özellikle eğitim alanlarınızda yeni başlangıçlarınızı ve kararlarınızı destekleyen bir Yeniay olacak. Belki açıklanacak sınav sonuçlarından sonra hangi okulda, hangi ülkede eğitim almak istediğinize karar vereceksiniz.

25- 27 Haziran seyahat veya yabancılarla yapılacak işlerinizde gizliden destekleniyorsunuz. Fırsatlarınız bol olabilir, karşınıza ilginç sonuçlar gelebilir. Pozitif ve iyimser etkilerle hareket etmenin faydalarını göreceksiniz.

28 Haziran’da hırslı yapınızı iyi kontrol edin. Yabancılarla yapılacak olan işlerinizde iş bitirici yönlerinize odaklanacaksınız.


YayYay Burcu:

Haziran ayı her tür ilişkinizi masaya yatıracağınız veya daha çok ilişkilerinizle yolunuzda ilerlemek isteyeceğiniz aylardan sevgili Yaylar. Karşınıza 03 Haziran’da farklı bir ilişki gelebilir. Ya da var olan ilişkinizde daha farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz.

04-14 Haziran da özel hayatınızda yanılgılarınız ve aldanmalarınız devrede. Aile yaşantınızdaki karmaşalar ve belirsizlikler özel hayatınıza da olumsuz yansıyabilir.  İlişkilerinize bu ay dikkat etmelisiniz.15 Haziran, 18 Haziran da desteklenmiyorsunuz. Sevdiğinizle olan bağlantılarınıza bugünlerde dikkat etmelisiniz.

06 Haziran dan sonra sağlığınızda iyileşmeler görülebilir. Tatlı ve zengin yiyecek tüketimine dikkat edin, çok kolay kilo alabilirsiniz. Bir yandan da iş yaptığınız insanlarla olan ilişkileriniz önem kazanacak. İş yapmaktan mutluluk duyabilirsiniz.

07 Haziran’dan sonra daha fazla sevdiğinizle konuşmaya açık olacaksınız. İlişkinizdeki sıkıntı ve sorunları gidermek için de uygun bir dönem.

09 Haziran daki Dolunay önemli, hayati kararları karşınıza getirebilir. Özellikle eşiniz ya da partnerinizle beraber aldığınız kararları, kendi hayatınızda uygulama imkânına sahip olabilirsiniz ya da onların hayatına bu kadar odaklanmışken sizin hayatınızda olan hassas bir konu ya da bir oluşum, her iki taraf arasında dengeyi iyi bir şekilde sağlamanız gerektiğine dikkat çekebilir.

Bu ay içinde ortaklaşa işleriniz önem kazanıyor. Bu alandaki ilişkilerinize ve girişimlerinize 15-18 Haziran’da dikkat etmelisiniz.

21 Haziran’dan sonra ortaklaşa parasal konular daha fazla önem kazanıyor. Şimdiye kadar tahsil edemediğiniz borçlarınızı tahsil edebilirsiniz, beklemediğiniz bir maddi olanak sizi sevindirebilir, partnerinizin finansal durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hayatınızı değiştirecek insanlarla güzel ilişkiler içine girebilirsiniz. 3 Gün sonra 24 Haziran da oluşan Yeniay ortak parasal kararlarınızı destekliyor.

25-27 Haziran’da sosyal çevrelerde para harcamanızı abartabilirsiniz. Güzel oluşumlar sizi mutlu edecek ama bir yandan da çok kolay para harcayacaksınız.

 

OglakOğlak Burcu:

Haziran ayında başkaları için çalışacak, iş hayatınızda hızlı, çözümcül ve mantıklı hareket edeceksiniz sevgili Oğlaklar. Bu ay iş fırsatlarınız yüksek, adımlarınız hızlanıyor. 03-13 Haziran ı bir kenara not edin. Yaptığınız işlerin karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Çok mutlu, iyimser olacaksınız ve ele aldığınız her işinizin istediğiniz noktalara geldiğini göreceksiniz. Şimdi bunlar çok iyi ama iletişimsel işlerinizde bazı yanılgılar, aldatıcı durumlara da hazırlıklı olun.

04 Haziran dan sonra yaşam enerjinizi ilişkilerinizden ve özel hayatınızdan alacaksınız. Sevdiğiniz insanla olur olmadık yere kavgalara ve alınganlıklara açık olun. Haziran ayında sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. İş yoğunluklarınızın fazla olması, üzerinizde daha fazla stres biriktirmenize neden oluyor. 04-14 Haziran’da bağışıklığınızı sıkı tutun,

06 Haziran itibarıyla aşk hayatınız keyfileniyor. Gezmekten, dolaşmaktan, sevdiğiniz insanla veya çocuğunuzla vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz. Yaratıcı ve kreatif işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

09 Haziran da oluşan Dolunayla kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Sağlığınızı çok zorlamamalı, karşınıza gelecek olayların sizi aydınlatmasına izin vermelisiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek.

05- 14 Haziran da gözünüz çok açık olsun, karşınıza bir fırsat gelirse şartların netliğinden emin olun. Bir yandan kariyerinizdeki açılmalar, diğer bazı işlerinizi aksatmanıza da neden olabilir.15-18 Haziran’da bazı işlerinizde istenmedik sonuçlar oluşabilir.

21 Haziran’dan sonra artık kimliğinizi ikili ilişkiler alanınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Kendinizi daha fazla ikili ilişkiler alanında gösteriyor olacaksınız. Diğer kişilerle etkileşme, tavsiye ve yardım alma ya da onlara yardımcı olma zamanınız başlıyor. İşle ilgili konularda deneyimli kişilere danışabilir, eşinize ya da ortağınıza her zamankinden daha fazla destek olmak isteyebilirsiniz. Birlikte olmak, birlikte hareket etmek siz güç birliği sağlayacak. Yine önemli iş bağlantıları ve ortaklaşa yapılacak işler daha fazla gündeminize yerleşmeye başlıyor.

24 Haziran da oluşan yeniay, özel hayatınızda, ilişkilerinizde önemli kararları karşınıza getirebilir. Hem özel ilişkileriniz, hem ortaklı işlerinizde önemli kararlarınızı bu yeniay ve sonrasında kullanabilirsiniz.

25-27 Haziran da göz önünde olacağınız yerlerde ve toplum içinde sevdiğiniz kişiyle keyfinize diyecek olmayabilir. Önemli teklifler  alabilir, siz de sevdiğinize kararlarınızı açabilirsiniz. Karşılıklı konuşmalarınızda karşı tarafı zorlamadan, sıkıştırmadan, sert söylemere girmeden 28 Haziran da hareket etmelisiniz.


KovaKova Burcu: 

Haziran  başında aşk hayatınızda çok güzel etkileriniz var. Sevdiğinizle bir seyahat planı 03-13 Haziran da devrede olabilir. 03 Haziran da farklı ve değişik bir iş fırsatı hayatınızı renklendirebilir. Farklı ilişkiler kurabildiğiniz yerlerde daha rahat ediyorsunuz.

04 Haziran itibarıyla çalışma koşullarınızda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.

06 Haziran ve sonrasında ailevi ilişkileriniz kuuvetlenecek. Dekorasyon, tadilat, boya, badana, evinizi yenileme gibi işlerinize vakit harcayacaksınız. Aile büyüklerinizle bağlantılarınız kuvvetleniyor. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanabilir.

07 Hazirandan sonraysa aşkı konuşacaksınız. Çocuğunuzla iletişiminizi arttıracaksınız. Hayata yüksek oktavdan bağlanabilir, zihninizi dinç tutacak her fikir ve olaydan etkilenebilirsiniz. 09 Haziran da sosyal çevreniz hareketlenecek. Özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasındaki dengeyi iyi koruyun.

Dolunay özel hayatınız ve sosyal çevre ilişkilerinizi tetiklerken, 15-18 Haziran tarihlerinde kendinizi mutsuz ve faydasız görebilirsiniz. Her iki taraftan da istediğiniz desteği bulamayabilirsiniz.

Hemen dümeni yakın çevrenize yöneltin, yakınınızdaki insanlarla sizi rahatlatacak rahat keyifli etkilere 18-20-21 Haziran da sahip olabilirsiniz.

Değişik ve farklı etkiler, aile ve aşk derken rotanızı 21 hazirandan sonra işinize ve hizmet alanlarınıza çeviriyorsunuz. İşiniz, kimliğinizin bir parçası olabilir. Daha fazla çalışmaktan, başkaları için üretmekten mutluluk duyabilirsiniz. Günlük ritminiz, hayat akışınızın düzenlenmesi öne çıkabilir. 21 Haziran ve sonrasında sağlıklı bir beslenme programı oluşturmalı ve sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz çalışma temponuz artabilir ve siz de sağlığınızı önemsemeyebilirsiniz. Yine bugünden sonra kontrollerinizi yaptırabilir, sağlığınız için kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için harekete geçebilirsiniz.

24 Hazirandaki yeniay işle ilgili, hizmetle ilgili konularda yeni başlangıçlarınızı karşınıza getirecek. Bu süreçte yeni bir işe başlamak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak faydalı olacak. Kısaca işinizdeki değişimler için bu ayı kullanın. 24 Haziran daki yeniay sağlığınızda yeni adımlarınızı uygulayabileceğiniz bir yeniay.

25-27 Haziran işinizdeki fırsatlar, değişik şanslar aşırı iyimserlikle harekete sebep olabilir. Şartlarınızı, vereceğiniz sözleri iyice düşünerek yolunuzda ilerlemelisiniz.


BalikBalık Burcu:

Aile hayatınızdaki koşturmalarınıza, yakın çevrenizle olan bağlantılarınıza Haziran ayında önem göstereceksiniz sevgili Balıklar.

04 Haziran’dan sonra enerjinizi aşk hayatınıza harcayacaksınız. Bu alanda mücadeleleriniz ve alınganlığınız artabilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmek ve çocuğunuzla vakit harcamak, sportif faaliyetler içine girmek isteyebilirsiniz.

06 Haziran tarihinde reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları daha sık kullanacaksınız ve bu alanlarda iyi ilişkiler sayesinde başarı elde edebileceksiniz. Bu süreçte mümkün olduğu kadar iyi iletişim içinde olmak, size bütün kapıları açabilir. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Arabuluculuk yaparak yakın çevrenizde süregelen anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunacaksınız. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla iletişiminiz iyi akarken, aile hayatınızda aynı ritmi yakalamakta zorlanabilirsiniz. Kariyer ve ev hayatınız, anne- baba ilişkileriniz arasındaki sıkıntılara 15-18 Haziran tarihlerinde dikkat edin.

09 Haziran ‘da devreye giren Dolunay ile beraber kariyerinizde önemli birtakım sonuçlara, hassas oluşumlara açıksınız. Başlattığınız işlerin karşılığını alacaksınız. İletişimsel işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

04-14 Haziran da aile hayatınızda birtakım hayal kırıklıklarına ve sıkıntılara hazırlıklı olun. Beklentilerinizi ailenizin karşılamadığını düşünebilir, hem siz onları yanlış yönlendirebilir hem de onların sizi bazı düşüncelerinizde yanlış yönlendirdiğini fark edebilirsiniz. Bu süreçte eğer emlak ile ilgili bir girişiminiz varsa kesinlikle harekete geçmeyin. 20-21 Haziran ‘da ev alım- satım işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

21 Haziran’dan sonra artık daha fazla, eğlenceli konu ve olaylar içinde kendinizi tanımlamak isteyeceksiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artacak, aşk hayatınız önem kazanacak. Flörtleriniz, hoşlandığınız insan devreye girmeye başlıyor. Eğer evliyseniz sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız organizasyonlar ve planlara daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Sportif faaliyetlerde kendinizi göstereceksiniz. Su sporları, yüzme gibi etkinlikler ve faaliyetleri devreye sokabilirsiniz. 24 Haziran da bu alanlarınızda oluşan yeniay la birlikte aldığınız kararları uygulayabilirsiniz.

25-27 Haziran’da sevdiğiniz insan için, çocuğunuz için harcamalarınızı ve borçlanmalarınızı arttıracaksınız. Bu dönemde çok fazla abartmamaya çalışın, elinizin ayarı olmayabilir.

burçlar haziran 2017 para evlilik sağlık Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu 12-18 haziran haftası burç yorumlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Konseyi’nden Osman Kavala Kararı
Avrupa Konseyi’nden Osman Kavala Kararı
Benzin ve Motorin Fiyatlarına Zam
Benzin ve Motorin Fiyatlarına Zam