2017 AÖF sınav sonuçları açıklandı, Sınav Sonuç Ekranı

2017 AÖF sınav sonuçları açıklandı, Sınav Sonuç Ekranı

2017 AÖF sınav sonuçları açıklandı, Sınav Sonuç Ekranı
AÖF SONUÇLARI AÇIKLANDI
SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ
 
AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ (AÖF) SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU!
 
Referandum sebebiyle ertelenen AÖF Bahar Dönemi vize sınavları 29-30 Nisan tarihlerinde yapılacak. Öğrenciler sınav giriş yerlerini AÖF resmi sitesi üzerinden öğrenebilecekler.

AÖF sınav giriş belgesi sorgulama için tıklayınız

 

ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?
 
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri, 3 dersten kalmaları durumunda ve bu 3 dersi geçmeleri halinde mezun olabilecek olan öğrenciler için 3 ders için sınav hakkı mevcuttur.  Bu üç ders sınavına girmek için de öğrencinin başarısız bulunduğu üç ders için güz ya da bahar  için  kayıtlarını yaptırmış  olması zorunlu olmaktadır. Anadolu Üniversitesi’nden yapılan olan açıklamaya göre, ders notları DZ ya da YZ olan öğrenciler üç ders sınavına giremiyorlar. 
 
Yurt dışı programları çerçevesinde Anadolu Üniversitesi öğrencisi olanlar da üç ders sınavına 13 Ağustos 2017 tarihinde gireceklerdir. 
 
AÖF CEVAP KAĞIDI PUANLAMASI NASIL YAPILACAK? 
 
Puanlama ise, komisyon üyelerince alınan ortak kararlar ile hazırlanmış olan dereceli puanlama anahtarına göre yapılacaktır. Aday tarafından cevap kağıdına yazılan ve istenilen bilgi dışında kalan yorumlar değerlendirmeye alınmayacak ve puanlama işlemi yapılmayacaktır. Açık uçlu sorular öğrencilerin bilgilerini hangi derecede ifade edebileceklerine bağlı şekilde 5 seviyede puanlanacaktır. Açık uçlu bir soru için alınabilecek en yüksek puan, iki tane seçmeli sorudan alınabilecek puana eş değer olacaktır. Tüm öğrencilere başarılar dilerken, yukarıdaki linki tıklamaları halinde Anadolu Üniversitesi'ne ulaşacakları bilgisini de paylaşıyoruz.
2017 AÖF sınav sonuçları açıklandı Sınav Sonuç Ekranı 2017 yılı aöf sınav aöf AÖF sınav giriş belgesi üç ders sınavı ne zaman aöf sınav tarihleri aöf giriş belgesi alma sayfası aög giriş belgesi sorgulama sayfası açık öğreti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Erzincan'da Korkunç Kaza
Erzincan'da Korkunç Kaza