3 Adam Yapım Şirketi Kurdu

3 Adam'ın yeni sezonda Tv8 ekranlarında yer almayacağının ortaya çıkmasıyla birlikte, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın ne yapacağı merak ediliyordu.

3 Adam Yapım Şirketi Kurdu

3 Adam programı final kararı aldıktan sonra hayranları ne yapacaklarını merakla bekliyordu. TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın müstakbel eşi Şeyma Subaşı Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştığı videoda Acun Ilıcalı, "Şeymacığım müsaade edersen yeni projelerimizi konuşacağız" demesi Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile TV8'de yeni projelerde buluşacağı düşüncesini akla getirmişti. 

Konunun taraflarından İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler, sosyal medya hesaplarından yaşanan gelişmelerle ilgili bir açıklamada bulunarak Acun Medya ile yollarını ayırdıklarını ve kendi yapım şirketlerini kurma kararı aldıklarını duyurdu.

Koç, Yenenler ve Büyükak'ın sosyal medya hesaplarından paylaştıkları açıklama şu şekilde:

Soranlara, sormayanlara;

Girişimci ruhumuza karşı koyamaıp, kendi projelerimizi yapabilmek adına 3 Adam Yapım'ı kurduk. Bu yüzden Acun Medya ve Tv8'den affımızı istedik. Yeni ve güzel şeylerin hazırlığındayız... 3 ADAM Talk Show'u da doğru zamanda doğru yerde sizlerle buluşturacağız.

 

3 adam tv8 yeni sezon hangi kanal eser yenenler ibrahim büyükak oğuzhan koç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastane Otoparkında Çatışma
Hastane Otoparkında Çatışma
"Seçilebilecek Tek Kadın Adayım!"