6 Ay İçinde 40 Kilo Vererek Görenleri Şaşırttı

34 yaşındaki genç kadın yaşadığı sağlık sorunları nedeni il 150 kiloya yaklaştı ancak uyguladığı diyet sayesinde 40 kilo vermeyi başardı.

6 Ay İçinde 40 Kilo Vererek Görenleri Şaşırttı

İngiliz vatandaşı olduğu bilinen  Laura Rund sırt bölgesindeki rahatsızlığı nedeni ile ameliyat masasına yattı ancak uzun bir süre hareketsiz bir yaşam sürmesi gerektiği için uzun yıllar yataktan kalkamayan 34 yaşındaki Rund, kısa sürede 150 kiloya ulaşmayı başardı. 2 çocuk annesi olan genç kadın sürekli hazır gıdalar tüketerek depresyona sebep olan bir dönemden geçti, ailesi ve çocuklarıyla ilgilenemediğinden şikayet eden Rund, kendinden nefret etme boyutuna kadar geldiğini söylüyor. Kocasının yanında dışarı çıkmaya utanan İngiliz kadın, çocuklarının da sürekli zayıflamasını istemesi üzerine diyet yapmaya karar verdi. Günlük aldığı besin miktarının yarısından fazlasını almayı bırakarak kalori hesabı yapan Laura Rund, günlük 1000 kalorinin üzerine kesinlikle çıkmadığı olası fazla yediği durumları da uzun yürüyüşler sayesinde telafi ettiğini anlatı.

LAURA RUND SIRRINI AÇIKLADI
Diyet yapmanın ilk zamanlarda çok zor olduğunu söyleyen Rund, önce kendisi sonra ailesi için bunu yapmanın zorunluluğunu hissederek, gerçekten isteyerek bu işe başladığının açıkladı. Kalorisi düşük olan tüm besinlerden bolca yiyerek kesinlikle kendisini aç bırakmadığını belirten 34 yaşındaki kadın halinden memnun olduğunu ve hiçbir sağlık sorunu yaşamadığını söyledi.

 

6 ayda 40 kilo verdi kilo vermenin yolları laura rund
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akademisyen Cinayetinde Şok Detay
Akademisyen Cinayetinde Şok Detay
Başkent'te Aynı Noktada İki Trafik Kazası
Başkent'te Aynı Noktada İki Trafik Kazası