AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri Belli Oldu!

AÖF 2018-2019 güz dönemi final sonuçlarının açıklanmasından sonra bahar dönemi kayıt tarihleri araştırılmaya başlandı. Peki AÖF kayıt yenileme işlemleri ne zaman yapılacak?

AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri Belli Oldu!

Açık Öğretim Fakültesi Bahar Dönemi kayıt yenileme tarihleri, 11 Şubat 2019 olarak belirlendi. AÖF kayıt yenileme işlemi için adaylara 12 gün süre verilecek. Kayıt işlemleri ile ilgili sistemler 22 Şubat 2019 Cuma günü 17.00'de kapanacak. .

Adaylar internet sitesi üzerinden kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştirebilecekleri gibi AÖF büroları üzerinden de kayıt yenileme işlemlerini yapabilecek. 

Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır?

“Öğrenci İşlemleri” menüsünden “Kayıt İşlemleri” seçilerek periyot seçim ekranından “Periyot”, eğer birden fazla birime kayıtlı ise “Birim” seçim panelinden birim seçilmesi gerekmektedir.

“Açılan Dersler”, “Seçilen Dersler”, “Başarısız Dersler” ve “Ders Programı” butonlarıyla listelenecek 4 sayfa vardır.

“Açılan Dersler” yarıyıl bazında gösterilmektedir.

“Birim Değiştir” satırında, satır üzerinde herhangi bir yere tıklanarak diğer birimler listelenecek ve seçilen birimin derslerine de bu şekilde ulaşılabilecektir.

aöf kayıt yenileme bahar programı vizeler ne zaman 2019 final tarihleri 2019 sınav tarihleri 2019 aöf kayıt yenileme aöf harç ücretleri aöf kayıt yenileme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?