Apple iOS 10.3 güncellemesini yayınladı

Apple iOS 10.3 güncellemesini yayınladı

Apple iOS 10.3 güncellemesini yayınladı

Apple yeni iOS sürümü iOS 10.3'ü iPhone ve iPad kullanıcılarının beğenisine sundu.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, iOS 10.3'ü yayınladı. Yeni iOS sürümü ile iPhone ve iPad kullanıcılarının karşısına çıkan yenilikler şöyle: 'iPhone'umu Bul' uygulamasına AirPods desteği geldi.pple'ın kendi haritalar uygulamasında, bir bölgenin hava durumu simgesine basılı tuttuğunuzda, o bölgeye ait hava durumu tahminine ulaşabiliyorsunuz. 

 • Söz konusu güncellemenin cihazlarda çalışması için iOS 9 veya üzeri bir sürüme sahip olması gerekiyor. 

  Apple, iOS 10.3 ile birlikte, macOS 10.12.4 Sierra sürümünü, watchOS 3.2 sürümünü ve tvOS 10.2 sürümünü de kullanıma sundu.

   

  El yazısı ile  mesajlar gönderebilecek. Mesaj balonları denilenleri yazacak.Klavye kullanmadan sesli mesaj yazıya dökülecek. Gizli mesaj özelliğiyle sadece sizin görebileceğiniz gizli mesaj ve resim gönderme özelliği ile çok beğenilecek.

  Fotoğraflarının yada videolarınızın üzerine kişisel dokunuşla istediğiniz çizimi yapabilirsiniz. Mesaj balonlarınıza isterseniz fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz yeni gelen çıkartmalarla mesajlarınız daha eğlenceli.

  Akıllı şehir rehberi ile harrita da gidebileceğiniz yerler hakkında daha hızlı ulaşım tercihleri sunuyor. Yeni müzik düzenlemesiyle artık sevdiğiniz şarkıyı dinlerken sözlerini ekranda görebileceksiniz. Akıllı evim uygulamasıyla eviniz ışıklarını ve hatta panjurlarını telefonunuzdan açıp kapatma özelliği suna Apple 10.3  sürümü kullanıcıları tarafından çok sevileceği düşünülüyor.

APPLE İOS 10.3 apple ios 10.3 neler var apple macos 10ç12.4 sierra sürümü watchos 3.2 sürümü tvos 10.2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?