Bestekar Göksel Sönmezocak Hayatını Kaybetti

Ses sanatçısı Onur Akay, genç bestekar Göksel Sönmezocak’ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

Bestekar Göksel Sönmezocak Hayatını Kaybetti

Çok sayıda bestesi ünlü isimler tarafından okunan Göksel Sönmezocak, çoklu organ yetmezliğinden yaşamını yitirdi. Acı haberi `sanat dünyasının felaket tellalı` olarak anılan Onur Akay duyurdu.

 

Ses sanatçısı Onur Akay, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sanatçı arkadaşımız Göksel Sönmezocak’ı, amansız bir hastalık neticesinde, çoklu organ yetmezliğinden bugün sabaha karşı kaybettik. Tuğba Özay’ın çok sayıda şarkısının bestecisi olan Göksel`in cenazesi, bugün Karacaahmet Şakirin Camii`nden ikindi namazından sonra uğurlanacak” ifadelerini kullandı.

 

Aynı zamanda ses sanatçılığı ve müzik öğretmenliği de yapan Göksel Sönmezocak, Tuğba Özay’ın `Hoşçakal Bayım`, `Yargısız İnfaz`, `İnançsız Aşklar`, `Maske`, `Tatil` gibi çok sayıda şarkısının da bestecisiydi.

 

(İHA) 

 
  •  
bestekar göksel sönmezocak göksel sönmezocak hayatını kaybetti onur akay tuğba özay yargısız infaz son dakika maske inançsız aşklar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 NOLU CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ ( Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi )
12 NOLU CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ ( Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi )
10 Ve 11 Nolu Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri tam metni
10 Ve 11 Nolu Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri tam metni "RESMİ GAZETE HAKKINDA CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ, DEVLET ARŞİVLERİ BAŞKANLIĞI HAKKINDA CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ"