Çarpışma Dizisi Yayından Kalkacak mı?

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı Çarpışma dizisi yayınlanan ilk bölümüyle seyircilerden tam not aldı. Show TV ekranlarında yayınlanan Çarpışma’nın oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık gibi güçlü isimler bulunuyor.

Çarpışma Dizisi Yayından Kalkacak mı?

Yayınlanan ilk bölümüyle büyük beğeni toplayan Çarpışma dizisi, farklı iddialarla da gündemde. Nihat Genç, Çarpışma dizisi ile ilgili ilginç bir iddia ortaya attı. OdaTV yazarı Nihat Genç, son günlerde yazdığı yazılarında dizilerdeki mesajlara dikkat çekiyor.. 'Ezel' dizisinde FETÖ mesajları verildiğini iddia eden Nihat Genç, şimdi de aynı iddiayı Çarpışma dizisiyle tekrarlıyor. Geçtiğimiz günlerde ilk bölümü yayınlanan 'Çarpışma' dizisinde de aynı mesajlar olduğunu belirten Genç, dizide bir polisin plaka anonsunda "Plakayı veriyorum 34 Fatsa Giresun Hatay" dediğini ve bu baş harflerin de "Fethullah Gülen Hocaefendi" manası taşıdığını kaleme almıştı. Dizinin daha sonra yayınlanan tekrarında ise şifreli anonsun kaldırıldığını söyleyen Genç, dizinin ifşa olduğunu öne sürdü. Genç, Ezel dizisi ile Çarpışma dizisinin yönetmenlerinin aynı kişi olduğunu da yazısında belirtmişti.

Nihat Genç'in yazısı şöyle:

"FETÖ'cü itirafçılar (mahkeme tutanaklarına geçti) FETÖ'nün örgüt içindeki kod isminin 'dayı' olduğunu itiraf ettiler, ki Ezel dizisi 'dayı'nın dizisiydi, geçen yazılarımızda bu FETÖ'cü diziyi deşifre ettik.

Yetmedi, aynı yönetmenin bugünlerde Show TV'de yayınlanan Çarpışma dizisine gönderme yaparak, FETÖ'cüler Çarpışma dizisinde FETÖ'cü gizli işaret ve mesajlara usul usul başladılar, demiştik. Ki dizinin son dakikalarında trafik polisi (Fethullah Hoca Efendi'nin baş harflerini kodlayıp) 'Plakayı veriyorum Fatsa Giresun Hatay' diye anons yaptığını söylemiştik.

İşte Show TV'de dün akşam yayınlanan Çarpışma adlı dizinin tekrarında bu şifreli anonsu 'kaldırdılar.' Neden kaldırdılar, ifşa oldukları için. Yakayı ele verip yakalandıkları yani deşifre oldukları için. Çarpışma dizisini çekenler kuşkuları dağıtmak için daha önceki örneklerden bildiğimiz üzere, dizinin ilerleyen bölümlerinde mutlaka Atatürk'e, Türk Bayrağı'na ağır romantik, ağlamaklı sahneler yerleştireceği açıktır.

Ancak Çarpışma dizisi deşifre olduğu ve artık dizinin 'takipte' 'gözetim' altına alındığını çok iyi anlayan prodüksiyonun, bu dizi çok tutulsa dahi birkaç bölüm sonra yayından kaldırılacağına artık kesin gözüyle bakabiliriz."

çarpışma oyuncular kıvanç tatlıtuğ çarpışma fragman son bölüm son fragman fetö nihat genç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?