Cumhurbaşkanı Erdoğan: OHAL'i Kaldıramayız

Cumhurbaşkanı Erdoğan OHAL'i kaldıramayız dedi. TÜSİAD Yüksek İstişare Toplantısı’nda konuşan Erdoğan, çok önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: OHAL'i Kaldıramayız

TÜSİAD Yüksek İstişare Toplantısı’nda konuşan Erdoğan, çok önemli açıklamalarda bulundu.

tüsiad erdoğan konuşması ile ilgili görsel sonucu

Özel sektörün ekonominin lokomotifi  olduğu vurgusunu yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜSİAD’dan yapılan OHAL’in kaldırılması istemlerine de cevap verdi.

Kendisinden önce hitap ederek  “10 aydır bir daha uzatılmayacağını umduğumuz OHAL döneminde yaşıyoruz” diyen TÜSİAD Başkanı Erol Birecik’e cevap veren Erdoğan, OHAL’le ilgili endişeleri anlamadığını söyledi.

Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü: “”OHAL konusundaki endişelerinizi anlamakta biraz zorlanıyorum. OHAL işadamlarının neyini engelledi? Ülkemizin yıkılmasına milletimizin yok edilmesine yönelik bir operasyon yapılıyor. 249 şehidimiz var, biz hala OHAL’i kaldıralım diyoruz.”

KUSURA BAKMAYIN

Erdoğan OHAL’in kaldırılmayacağı böylece ifade etmiş oldu, devala: “Her şey huzura, refaha kavuşmadan OHAL’i kaldıramayız. Bize şimdi bazı şeyler çok rahat geliyor. OHAL’i kaldıralım. Kusura bakmayın biz şu anda bu OHAL’İ ülkemizde her şey sağlıklı bir şekilde yürüsün diye devam ettiriyoruz. Herhangi bir iş adamımızı engelliyorsa söyleyin gereken adımı atarız. Hala atacağımız çok adım var.”

ohal kalkmayacak tüsiad ohal kalkıyor mu ohal ne zaman kalkıyor cumhurbaşkanı erdoğan 19 mayıs 2017 19 mayıs ohal açıklaması ohal şimdilik kalkmıyor ohal ne zamana kadar devam edecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Kalın'dan Bedelli Askerlik Açıklaması
İbrahim Kalın'dan Bedelli Askerlik Açıklaması
Hastane Otoparkında Çatışma
Hastane Otoparkında Çatışma