DJ Dikkat Öldü mü?

Sosyal medyada attığı dissler ile fenomen olan ve repliklerinin çeşitli sosyal mecralarda çokça kullanıldığı DJ Dikkat Öldü Mü? sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor.

DJ Dikkat Öldü mü?

Daha önce Youtube'a yüklediği rap şarkıları ve diss videoları ile YouTube'da fenomen haline gelen Dj Dikkat öldü mü? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. 

 Dj Dikkat öldü haberleri dünden itibaren internette yayılmaya başladı. Ve olayın üstünden birkaç saat geçtikten sonra iddialar sonuçlanamadı. Dj Dikkat'in ölüp ölmediği henüz bilinmiyor. 

Dj Dikkat in ölüm nedeninin kalp krizi olduğu söylense de net bir bilgi henüz yok. Yakın çevresinden bilgi aldığını iddia eden kişiler, ünlü fenomenin kalp hastası olduğunu ve uzun yıllardır kalp pili ile yaşadığını belirttiler. Söz konusu ölüm iddiası ise çoktan Instagram ve Youtube'da yayılmış durumda.  Öte yandan fenomenin askerde olduğu öne sürülürken, "Öldü diyen palavracılara inat" ifadelerinin kullanıldığı bir fotoğraf paylaşıldı

dj dikkat öldü mü vefat son dakika 12 mart kalp krizi dj dikkat ölüm sebebi dj dikkat neden öldü dj dikkat öldü mü haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir Hakkında Karar Çıktı
Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir Hakkında Karar Çıktı