Elçin Sangu’ya Şok Dava

Oyunculuk sözleşmesini feshettiği iddiasıyla oyuncu ve menajer Başay Okay'ın açtığı 100 bin dolarlık tazminat davasında ünlü oyuncu Elçin Sangu'nun annesi Müyesser Ses tanık olarak dinlendi.

Elçin Sangu’ya Şok Dava

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmada, davalı Elçin Sangu'nun annesi Müyesser Ses tanık olarak dinlendi. Başay Okay ile davalı Elçin Sangu da duruşmada hazır bulundu. Müyesser Ses, kızının Mersin Üniversitesi Konservatuarı'nı bitirdiğini ve ardından İzmir'e geri dönerek tiyatro eğitimi almaya başladığını anlattı.

Başay Okay ile kızı Elçin Sangu'nun Okay'ın oynadığı bir dizinin setinde tanıştıklarını belirten Müyesser Ses, "Kızım da o dizi için görüşmeye gitmişti. Başay Hanım'la birlikte kızım da daha sonra İstanbul'a gitti. Kızımın o dönem İstanbul'da nerede kaldığını bilmem. Kızım ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki', ‘Bir Aşk Hikayesi' dizilerinde konuk oyuncuydu. Bir reklam filminde oynadı. ‘Kiralık Aşk' dizisinde de oynadı. Başay Hanım kızımın hayranlarıyla çirkin atışmalar yaptı. Kızım üzüldü, çok zarar gördü. Bu sebeple kızım ayrıldı" dedi. Bu arada Başay Okay'ın avukatı, tanığın sözlerini yarıda kesmeye kalkınca davalı Elçin Sangu, "Yeter müdahale etmeyin, konuşsun" diyerek tepki gösterdi.

Kızının İstanbul'a geldiğinde daha sonra Galata'da bir otelde kaldığını ve bu otelin ücretini dizi yapımcısının ödediğini öne süren Müyesser Ses, "Kızım ve Okay'ın beraberlikleri sanıyorum üç dört yıl sürdü. Başay Hanım'ın internette davalı kızım hakkında kötü yorumlarıın kızımın istikbalini engellediğini düşünüyorum. Özellikle küfürlü konuşmaları kızıma zarar verdi" dedi.

Ses sözlerine şöyle devam etti: "Yapım şirketinden ve hayranlarından kötü tepki aldı. Ben Muğla'da dizi çekimlerinde bir, bir buçuk ay aynı evdeydim, birlikte yaşadık. Bu süreçte kızımın setine bir kere gitti. Hep evde durdu. Galasına da gece 23:00'da geldi. Orada bulunma sebebi kızıma oyunculuk dersi vermek ve destek olmaktı. Ama katkıda bulunmadı. Zaten alkol problemi vardı" diye konuştu.

Duruşma, tanık anlatımlarına karşı tarafların yazılı beyan vermesi için ertelendi.

Elçin Sangu Kimdir?

Elçin Sangu (d. 13 Ağustos 1985, İzmir),Türk oyuncu ve manken Televizyon reklamlarında ve kampanyalarda yer almasıyla Türkiye'de en çok aranan ve en çok maaş alan ünlülerden birisi oldu. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Mersin Üniversitesi'nde Opera bölümünde okudu. Televizyon dizilerinde geçmeden önce bir sahne oyuncusuydu.

En çok, Haziran 2015'ten Ocak 2017'deki finaline kadar Star TV’de yayınlanan romantik komedi dizisi Kiralık Aşk'ta Defne rolüyle tanınmaktadır. Performansı sayesinde üç Altın Kelebek Ödülü de dahil olmak üzere 20'den fazla ödüle aday gösterildi. Yer aldığı diğer projeler arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki (2011), Aşk Kaç Beden Giyer (2012-2013), Bir Aşk Hikâyesi (2013-2014), Kurt Seyit ve Şura (2014) ve Sevdam Alabora (2015) bulunmaktadır.

Çerkes asıllı doğal kızıl saçlı oyuncu, Elidor saç ürünlerinin yanı sıra Boyner mağaza zincirinin yüzü olmuştur.

Elçin Sangu, sosyal medya ve diğer çeşitli istatistiklere dayalı olarak 2016 yılının ikinci en popüler Türk aktrisi seçildi. Eylül 2016'da Instagram'da en çok takip edilen onuncu Türk ünlü oldu.

(NTV, wikipedia.org)

 

 

elçin sangu başay okay barış arduç kiralık aşk müyesser ses mahkeme dava elçin sangu mahkemelik oldu bir aşk hikayesi öyle bir geçer zaman ki mutluluk zamanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Döviz Krizinden kimler karlı çıkıyor?
Döviz Krizinden kimler karlı çıkıyor?
Ekonomik Kriz ve Çıkış Yolları
Ekonomik Kriz ve Çıkış Yolları