Filiz Aker kimdir, Filiz Aker nerelidir, önceki ismi nedir, hangi filmlerde oynamıştır, evli midir? Filiz Aker hakkında bilinmeyenler

Filiz Aker kimdir, Filiz Aker nerelidir, önceki ismi nedir, hangi filmlerde oynamıştır, evli midir? Filiz Aker hakkında bilinmeyenler

Filiz Aker kimdir, Filiz Aker nerelidir, önceki ismi nedir, hangi filmlerde oynamıştır, evli midir? Filiz Aker hakkında bilinmeyenler

 

Filiz AKER kimdir?

filiz aker, filiz aker kimdir?, Vatan Şaşmaz

Olay günü saat 17:00’da… Vatan Şaşmaz’ın öldürüldüğü otelde neler oldu?
 
1963 doğumlu Filiz Aker, 1990’lı yılların sonuna kadar magazin dünyasının flaş isimlerinden birisi olarak biliniyor. Mankenlik yaparak ünlüler dünyasına giriş yapan Aker aynı zamanda çeşitli sinema filmlerinde de rol almıştır. 1990 yılında Cumhuriyet Gazetesinin yaptığı bir habere göre manken Filiz Aker kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılmıştır.
Filiz Aker, 1988 yapımı Vahşi Güzel filminde Banu Alkan ile birlikte rol almıştı.
1988’DE FİLMLERİN ARANAN YÜZÜYDÜ
1987 yapımı İnsan Avcıları filmi ile sinema dünyasına giriş yapan Aker ertesi yıl tam üç film birden çevirmiştir. Filiz Aker 1988 yapımı; Kurtlar Geceyi Sever, Sürgün ve  Alman Avrat 40 Bin Mark filmlerinde boy gösterdi.Bu filmlerini 1989 yapımı Vahşi ve Güzel ile 1994 yapımı Bir Sonbahar Hikayesi isimli eserler izledi. Aker, İranlı zengin bir sevgiliyle beraber olduktan sonra ise oyunculuğu bırakıp 1998 yılında ABD'ye yerleşti ve ticaretle uğraşmaya başladı.
Filiz Aker’in ismi ABD’ye taşınana kadar sık sık magazin dünyasını da meşgul etmiştir.
ADI ÖLDÜRÜLEN SENDİKACI İLE AŞK DEDİKODUSUNA KARIŞTI

Filiz Aker’in ismi 1990’lı yıllarda TÜRK- İş Genel Sekreteri, eski Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Şemsi Denizer ile birlikte anılmıştı. Bu iddialar 6 Ağustos 1999 günü Zonguldak'taki evinin önünde Cengiz Balık isimli şahıs tarafından, silahlı saldırıya uğrayarak yaşamını yitiren Denizer ile birlikte mezara gitti.
2013 yılında Sarıyer'deki evinde intihar eden Hayri Kozakçıoğlu'nun ismi bir dönem Filiz Aker ile birlikte anılmıştı.

İntihar eden süper vali Hayri Kozakçıoğlu da Filiz Aker ile aşk yaşamıştı
Filiz Aker, 2013 yılında Sarıyer’deki evinde intihar eden Hayri Kozakçıoğlu’nun bir dönem kiracısıydı.
Filiz Aker, 1990 yılında assolist ablası Eda Eren ile birlikte, Hayri Kozakçıoğlu’nun Akatlar Peker Sokak’taki lüks dairesinde kiracı olarak kalmıştı.
Aker’in evlenerek ABD’ye yerleştiği İran asıllı kocasından da birkaç yıl önce boşandığı da söylenildi.
Yakınlarının ifadelerine göre hazırlanan polis raporunda Aker'in yakın çevresine; Şaşmaz'a karşı 10 yıldır saplantılı aşk beslediğini söylediği detayı yer aldı. Aker'in ayrıca Şaşmaz için “Ona 3-4 trilyon (milyon) harcadım, kimseye bırakmam. Eşinden boşanmazsa onu öldürürüm” dediği iddia edildi.
Kamuoyunda ve arkadaş çevresinde Filiz Aker olarak bilinen eski mankenin kütükteki isminin Fatma Kıraraz olduğu yine Sözcü gazetesinin haberine göre  Kıraraz, mankenlik yaptığı 90'lı yıllarda, medeni kanundaki hakkını kullanarak Avukatı aracılığıyla yaptığı başvuru sonrası mahkeme kararıyla Filiz Aker adını aldığı belirtildi.
Filiz Aker’in uzun yıllardır Amerika’da yaşadığı, yaklaşık 1 aydır Türkiye’de bulunduğu ve 27 Ağustos tarihinde de Lüks bir otelde Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar ettiği idia edildi.

FİLİZ AKER İLE VATAN ŞAŞMAZ'IN AYNI KAREDEKİ RESMİ

Filiz+Aker+kimdir+nereli+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?+Filiz+Aker+Vatan+%C5%9Ea%C5%9Fmaz+a%C5%9Fk+m%C4%B1+ya%C5%9F%C4%B1yordu?+
Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in kısa bir süre önce kendisi için mezar alarak yaptırdığı ortaya çıkmıştı. DHA'nın haberine göre, Aker'in Tuzla Mezarlığı'nda aile kabristanı olarak kullanılmak üzere hazırlattığı mezarlık görüntülendi. Aker'in kendi mermer taşına adını da yazdırdığı görüldü.

"1 AY ÖNCE MEZAR YERİ YAPTIRMIŞ"

Filiz Aker

Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar ettiği iddia edilen Filiz Aker'in cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındı. Cenazeyi alanlar arasında bulunan yeğen Gürbüz Acar, "Ne diyebilirim. 1 ay önce mezar yeri yaptırmış. Öleceğim demiş. Ben 2 senedir görmüyordum. Kuzenim anlatıyor, oradalarmış. Allah ile onların arasındaki bir şey. Sadece onu çok sevdiğini, evini satacağını her yerde onu gördüğünü söylüyordu." diye konuştu.

Gazete Habertürk yazarı Esin Övet, Habertürk TV'de yaptığı açıklamada, Aker'i tanıyanlarla yaptığı görüşmede, Aker'in 1 ay önce kendisi için mezar aldığını ve olayı planladığını belirttiklerini aktardı.

Esin Övet'in açıklamaları şu şekilde;

Vatan herkesin sevdiği iyi bir insandı. Biraz önce kadını çok iyi tanıyan insanlarla konuştum. Bir ay önce mezarını aldığını bana söylediler. Bunu planladığını, artık bundan dönüş olmadığına dair söylemler ve ifadelerde bulunmuş ama yakınları böyle bir şey yapacağını konduramamış. Hatta Yalova'da yaşayan yeğeni "Vatan Şaşmaz Öldürüldü" haberini duyduğu anda ilk teyzesi gelmiş aklına. "Eyvah" demiş; "Bu işte teyzemin bir parmağı olabilir mi?" İki üç dakika sonra televizyonda teyzesinin adını duymuş.

Filiz aker kimdir filiz aker nerelidir filiz akerin çocuğu var mı filiz akerin oynağı filmler fatma kıraraz filiz aker cinayeti niçin işledi filiz akerin iranlı eşi kim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?