Gözüm Sende Yarışmacısının Sır Ölümü

Osmanlı’nın ünlü mimarlarından Vedat Tek’in üçüncü kuşak torunu Yağmur Yasemin Sarı, Acıbadem’de bir köprüden düşerek hayatını kaybetti.Yağmur Yasemin Sarı, geçtiğimiz yıl bir TV’de yayınlanan ‘Gözüm Sende’ isimli evlilik programına da katılmıştı.

Gözüm Sende Yarışmacısının Sır Ölümü

Özel bir üniversitenin işletme bölümünde okuyan 24 yaşındaki Yağmur Yasemin Sarı, önceki gün Acıbadem Koşuyolu Köprüsü’nden düşerek hayatını kaybetti. Geçtiğimiz yıl yayımlanan Gözüm Sende adlı yarışma programına katılan genç kızın intihar mı ettiği yoksa kaza sonucu mu düştüğü araştırılıyor. Polis, Sarı'nın cinayete kurban gitmiş olma ihtimalini de değerlendiriyor.

Yağmur Yasemin Sarı için bugün cenaze töreni düzenlendi. Törene katılan genç kızın annesi Esin Sarı tabuta sarılarak “Kızım neden böyle yaptın. Kendine neden kıydın” dedi. Baba Vedat Sarı ise cenaze sırasında gözyaşlarına hakim olamadı. Yağmur Yasemin Sarı, bugün  Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Edirnekapı Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Yağmur Yasemin Sarı, Osmanlı’nın son dönem mimarlarından Vedat Tek’in üçüncü kuşak torunu.

Saray Başmimarı olan Vedat Tek, Karaköy Rıhtımı, Yenikapı Ahşap İskele, Eminönü Büyük Postane Binası gibi birçok esere imza atmıştı.

(Hürriyet)

Vedat tek yağmur yasemin sarı gözüm sende acıbadem istanbul esin sarı Vedat sarı son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?