Happn Nedir ? Happn Nasıl Kullanılır ?

Son zamanların popüler çöpçatan uygulaması bu aralar çok konuşuluyor. Farklı bir konsepte sahip uygulama kısa sürede çok fazla indirildi ve çok sayıda kullanıcıya ulaştı.

Happn Nedir ? Happn Nasıl Kullanılır ?

Son zamanların popüler çöpçatan uygulaması bu aralar çok konuşuluyor. Farklı bir konsepte sahip uygulama kısa sürede çok fazla indirildi ve çok sayıda kullanıcıya ulaştı. Paris merkezli kurulan uygulama hibe destekleri ile hayat kazandı. Avrupa ve Amerika'nın büyük şehirleri hedef alınarak yayına geçilen uygulama bugün 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Gerçek zamanlı etkileşimi ön plana çekmesiyle diğer çöpçatan uygulamalarından farkını ortaya koyan Happn ülkemizde de çok popüler bir konuma geldi.

Happn Nasıl Kullanılır ?

Happn'da bir profil oluşturduktan sonra biraz gezmeniz gerekecek. Gezdiğiniz yerlerde yollarınızın kesiştiği kullanıcıları liste halinde anasayfada görebiliyorsunuz. Eşleşmenin ise iki yolu var. Eğer beğendiğiniz kullanıcıya Charm gönderirseniz, beğendiğiniz kullanıcıya bildirim gidiyor. Yani dikkatini çekmiş oluyorsunuz. Ancak dikkat edilmesi gereken husus, ücretsiz charmlarınız kısıtlı. Bu charmlar bittikten sonra ücretli bir şekilde charm edinebilirsiniz.

Bir diğer yol ise, beğendiğiniz kullanıcı da sizi beğenirse eşleşiyorsunuz ve sohbete başlayabiliyorsunuz.

Happn İndir

Happn uygulamasının şu an Android ve Ios versiyonları mevcut. Uygulamayı indirmek ise tamamen ücretsiz. Aşağıdaki linkleri kullanarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Ios Versiyonu için tıklayın.

Android Versiyon için tıklayın.

happn indir happn nedir happn nasıl kullanılır happn partner bulma happn kız bulma happn erkek bulma kız arkadaş bulma online sohbet happen indir happen nedir happen nasıl kullanılır happn
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Erzincan'da Korkunç Kaza
Erzincan'da Korkunç Kaza