İhlal Bildirimi

İhlal Bildirimi

haberoran.com, habercilik anlayışı içerisinde fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı temel ilke edinmiştir. haberoran.COM, yorum yapan portal ziyaretçilerinin ve üyelerinin oluşturdukları içerik bakımından 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan "yer sağlayıcı"; kendi ürettiği içeriklerle ilgili olarak ise "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir.
 
haberoran.COM, sayfalarında yer verdiği haber içeriklerinin büyük çoğunluğunda orjinal kaynakları belirtmektedir. Haberlerin hızlı bir şekilde yayına verilmesi vb. teknik nedenlerle haber kaynaklarına yer verilmediği durumlarda her türlü uyarıyı hızlı bir şekilde değerlendirmeye alma ve kaynağın talebini yerine getirme kararlılığındayız.
 
haberoran.COM'da yer alan içeriklerle ilgili her türlü haklı uyarı, yayının kaldırılması ve ilgili yayına www.haberoran.com portalı üzerinden erişimin durdurulması şeklinde sonuçlandırılmaktadır. haberoran.COM yayınları içerisinde yer alan içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da meslek birlikleri, ihlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu info@haberoran.com adresine e-posta ile ya da Portal Yönetimine 0 532 763 01 67 No'lu telefon aracılığıyla bildirebilirler.
 
Bildirim en kısa sürede sonuçlandırılacak ve talepte bulanan muhataba bilgi verilecektir..
 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?