Küçük Havva Enkazdan Çıkarıldı

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın dakikalar önce "Az süre önce Havva isimli bir kızımızla AFAD kurtarma ekiplerimiz konuştular" diye duyurduğu Havva'dan güzel haber geldi. Havva Tekgöz isimli küçük kız enkazdan sağ olarak çıkarıldı.

Küçük Havva Enkazdan Çıkarıldı

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kartal'da çöken binayla ilgili son bilgileri canlı yayında anlattı. Vali Yerlikaya, yıkılan binanın yanındaki Yunus Apartmanı'nın risk taşıdığını ve lazerle kontrol edildiğini söyledi. Sevindirici bir haber vermek istediğini aktaran Vali Yerlikaya, "Az süre önce Havva isimli bir kızımızla AFAD kurtarma ekiplerimiz konuştular. Şu anda konuşuyorlar. İnşallah sizlerin duasıyla, onların gayretleriyle; bu kızımız da dünkü Mahmut Tayyip gibi ona da kavuşacağız." diye konuşmuştu. Vali Yerlikaya'nın bu açıklamasından dakikalar sonra sevindirici haber geldi ve Havva'nın enkazdan sağ olarak 18 saat sonra çıkarıldığı öğrenildi.
5,5 yaşındaki Havva'nın binanın çökmesiyle merdiven boşluğuna düştüğü ve durumunun iyi olduğu belirtildi. 

havva tekgöz 7 şubat kartal son dakika yaralıların isimleri kurtalılanlar kimlikler yaralı listesi enkaz altın kalanların isimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?