Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
AGG Medya 
 
YÖNETİM VE OPERASYON MERKEZİ
Posta Adresi : Posta Kutusu 264 Yenişehir Postanesi / Ankara
 
GECE EDİTÖRÜ
Akif YILMAZ - ayilmaz@haberoran.com
HUKUK DANIŞMANI
Av. Ertuğrul BAYRAM - ebayram@haberoran.com
REKLAM
Basın Bültenleri E-mail
gundem@haberoran.com 
politika@haberoran.com 
ekonomi@haberoran.com
egitim@haberoran.com
spor@haberoran.com 
magazin@haberoran.com 
YAZILIM VE DESTEK
Gazi SOFT İnternet Teknolojileri ve Bilişim Hizmetleri
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Haber Oran sorumlu tutulamaz. (Bkz. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
 
Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2016 haberoran.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberoran.com'a aittir. haberoran.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberoran.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. haberoran.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberoran.com'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberoran.com. However, sometimes the haberoran.com uses third parties to process your information. haberoran.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberoran.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberoran.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberoran.com and its services. When you use haberoran.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberoran.com cookies section of our full Privacy Policy

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?