Loto Milyoneri 40 Yaşında Sirozdan Öldü

Loto Milyoneri 40 Yaşında Sirozdan öldü.

Loto Milyoneri 40 Yaşında Sirozdan Öldü

 2014 yılında Edirne'nin Süloğlu ilçesinde hamallık yaparak hayatı sürdüren Fuat Özdemir mutluydu. Gecekondu da yaşıyordu. Aldığı alın terinin karşılığı ücreti dikkatlice kullanıyor, evine ekmek götürüyordu. Eline geçen para sınırlıydı, ancak sağlıklıydı, harcamasını da özenli yaparak, ayağını yorganına göre uzaıyordu. Hamaldı, ama saygındı, sevilirdi, o da çok mutluydu. Hiç bir şeyi dert etmiyor, yaşayıp gidiyordu. Ta ki, 2014 yılının sonbaharına gelinceye kadar. Ne mi oldu? Belki de çok istediği şey oldu. Bu çok istediği şey ise sonun başlangıcı, huzurun ve mutluluğun bıçak gibi kesileceği, sorunlar yumağı ile karşılaşmayı da beraberinde getirdi. Hamal Fuat loto oynamış ve 11 Milyonun üzerinde para kazanmıştı. Ah keşke denilecek an o andı. Keşke kazanmasaydı!

Paranın yarısını iş kurmak için hamal olarak çalıştığı patronuna verdiğini iddia eder, derken bu hususta tartışma çıkar, patron bilete ortak olduğunu iddia eder. Mahkeme süreçleri başlar. Mahkeme patronu haklı bulur. Dosya Yargıtay'a taşınır. Bu esnada da yaşamını değiştiren, hamal Fuat Özdemir, lüks ev ve lüks otomobil alır, bir de ofis alır. Alkole başlar. Ofisinin önünde silahlar patlar.Saldırıya uğrar. Fuat bey, söylentiye göre mafyadan yardım ister, mafyaya da önemli miktarda para kaptırır.Bu süreçte alkol bağımlığı da artar, yılbaşında da siroza yakalanır. Borçlanır. Nihayet çok genç yaşta siroz rahatsızlığına bağlı kanamadan hastaneye kaldırılır. Tüm çabalara rağmen kurtarılamaz. 18 Ağustosta öldüğü açıklanır.

Para geldiği günden beri başı dertten hiç kurtulamayan milyoneri, para üç yılda felakete sürüklemiştir. Aslında Türkiye'de piyango milyonerlerinin neredeyse tümünün akıbeti benzer olmuştur.

Siroz Nedir, Neden Siroz Olunur, Sirozun Belirtileri, Sirozun Sonuçları, Sirozda Neler Yapılmalı, Neler Yapılmamalıdır?

 

 

loto milyarderi siroz mafya loto miyarderi genç yaşta öldü çalışılmadan elde edilen para alın teri olmayan para milli piyango talihlileri piyango talihlilerinin acı sonu intihar yoksulluk keder terk yalnız ölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akademisyen Cinayetinde Şok Detay
Akademisyen Cinayetinde Şok Detay
Başkent'te Aynı Noktada İki Trafik Kazası
Başkent'te Aynı Noktada İki Trafik Kazası