Master Chef Yarışmasından Uğur Yılmaz Deniz Diskalifiye Edildi

Severek izlenen TV programı Master Chef'de şok bir karar alındı. Popüler yarışmacılardan Uğur Yılmaz Deniz yarışmadan diskalifiye edildi.

Master Chef Yarışmasından Uğur Yılmaz Deniz Diskalifiye Edildi

Acun Medya'nın sevilen yarışması Master Chef'de şok bir karar alındı. Acun Medya'nın sahibi Acun Ilıcalı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, geçmişte yaptığı sosyal medya paylaşımlarından dolayı, Uğur Yılmaz Deniz adlı yarışmacının diskalifiye edildiğini duyurdu. Sevilen ve popüler bir yarışmacı olan Master Chef Uğur'un sevenleri Acun Ilıcalı'nın tweetini yanıtlarla tepkilerini gösterdiler.

Master Chef Uğur Diskalifiye Edildi

Uğur Yılmaz Deniz'in argo içeren ve belirli kitleleri aşağılayıcı tweetlerinden dolayı yarışmadan diskalifiye edildiğini belirten Acun Ilıcalı, gelen soruları yanıtsız bıraktı. Yapılacak eleme oyununda ise neler olacağı programın takipçileri tarafından merak konusu oldu.

Uğur Yılmaz Deniz 26 yaşındadır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum'da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2'de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

uğur yılmaz deniz master chef uğur master chef eleme master chef diskalifiye acun tweet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?