Merakla Beklenen İlk Türk Netflix Dizisi The Protector Yayınlandı

Sabırsızlıkla beklenen ve Netflix’in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız (The Protector) Netflix üzerinden yayımlandı.

Merakla Beklenen İlk Türk Netflix Dizisi The Protector Yayınlandı

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı The Protector‘un birinci sezonu Netflix üzerinden yayınlandı. Yaklaşık 45 dakikalık 10 bölümden oluşan dizinin tamamına Netflix‘ten erişim sağlayabilirsiniz. 

Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl,  dizinin basın toplantısında, dizide farklı türlerin bir araya geldiğine işaret ederek, "2. sezonun çekileceğini duyurmak istiyorum. Yeni oyuncuların katılacağı 2. sezonu da 2019'da izleyiciyle buluşturacağız." demişti. 2. sezon ile ilgili net bir tarih verilmedi. 

Netflix’in sosyal medya hesaplarından da “Bir şehir, bir kahraman. Ölümsüz bir düşman ve onlarca sadık olan.”  olarak duyurulan fragman izleyiciler tarafından tam not almıştı.

The Protector oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimler yer alıyor. Dizinin kamera arkasında ise son yıllarda yıldızı parlayan yönetmen Can Evrenol ile birlikte Umut Aral, Gönenç Uyanık ve ödüllü görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki yer alıyor. 

THE PROTECTOR KONUSU

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarşı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi? 

 

 

the protector oyuncuları the protector çağatay ulusoy netflix hakan:muhafız the protector konusu 2. sezon ne zaman 2. sezon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?