MHRS Nasıl Girilir ? MHRS Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Yapılır?

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen MHRS sistemi hastalara büyük kolaylık sağlıyor. Geliştirilen MHRS sistemi ile telefonla veya sistemden randevu alınabilmektedir.

MHRS Nasıl Girilir ? MHRS Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ve e-devlet uygulamasındaki yeniliklerle birlikte, artık bir çok bakanlık işlemleri mobil platforma taşımakta. Bu bakanlıklara Sağlık Bakanlığı da eklendi. Vatandaşa büyük kolaylık sağlayacak MHRS sistemi ile, randevular artık sadece cep telefonu aracılığı ile yapılabiliyor.

MHRS sistemi ile iki şekilde randevu alınabilmektedir.

1 - Alo 182. 182'yi arayarak, kolaylıkla randevu işlemi yapılabilmektedir. Doktor ve saat seçimini yaptıktan sonra randevu oluşturulmaktadır.

2 - MHRS sistemi ile E - Devlet hesabı ile giriş yapılarak randevu alınabilmektedir. E - Devlet hesabı dışında sisteme üye olarak da işlem yapılabilmektedir. Kişiye özel açılan panelden şehir ve ilçe seçilip devlet hastanelerinden kolaylıkla istenilen doktordan istenilen saatte randevu alınabilmektedir.

 MHRS GİRİŞ EKRANI İçin Tıklayınız.

mhrs mhrs giriş mhrs başvuru mhrs randevu online hastane randevusu telefonla hasta randevusu hastane randevusu mhrs telefon randevu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
deniz     2017-04-15 Çok mantıklı teşekürler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Erzincan'da Korkunç Kaza
Erzincan'da Korkunç Kaza