MHRS Nedir ? MHRS Nasıl Girilir ? MHRS Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Yapılır?

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen MHRS sistemi hastalara büyük kolaylık sağlıyor. Geliştirilen MHRS sistemi ile telefonla veya sistemden randevu alınabilmektedir. MHRS hakkında detayları haberde bulabilirsiniz.

MHRS Nedir ? MHRS Nasıl Girilir ? MHRS Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ve e-devlet uygulamasındaki yeniliklerle birlikte, artık bir çok bakanlık işlemleri mobil platforma taşımakta. Bu bakanlıklara Sağlık Bakanlığı da eklendi. Vatandaşa büyük kolaylık sağlayacak MHRS sistemi ile, randevular artık sadece cep telefonu aracılığı ile yapılabiliyor.

MHRS sistemi ile iki şekilde randevu alınabilmektedir.

1 - Alo 182. 182'yi arayarak, kolaylıkla randevu işlemi yapılabilmektedir. Doktor ve saat seçimini yaptıktan sonra randevu oluşturulmaktadır.

2 - MHRS sistemi ile E - Devlet hesabı ile giriş yapılarak randevu alınabilmektedir. E - Devlet hesabı dışında sisteme üye olarak da işlem yapılabilmektedir. Kişiye özel açılan panelden şehir ve ilçe seçilip devlet hastanelerinden kolaylıkla istenilen doktordan istenilen saatte randevu alınabilmektedir.

 MHRS GİRİŞ EKRANI İçin Tıklayınız.

mhrs nedir mhrs nasıl girilir mhrs randevu mhrs telefon mhrs uygulama mhrs sitesi mhrs 182 182 randevu m hastane randevusu online randevu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Erzincan'da Korkunç Kaza
Erzincan'da Korkunç Kaza