MSÜ 2019 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Geçen yıl ÖSYM tarafından ilk kez uygulamaya konulan (MSÜ) Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 7 Nisan 2019 tarihinde yapıldı

MSÜ 2019 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, dün uygulanan 2019-MSÜ'nün temel soru kitapçığı, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmesi için ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden erişime açıldı.

Sınava başvuran adaylar, 10 gün süreyle ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle soruların tamamına ulaşabilecek.

Duyuruda, soruların, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde ve telif haklarının ÖSYM'ye ait olduğu belirtilerek, ÖSYM'nin yazılı izni olmadan çoğaltılamayacağı, dağıtılamayacağı ve yayımlanamayacağı belirtildi.

MSÜ SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLA

MSÜ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Savunma Üniversitesi'nin Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı'nın ardından gözler MSÜ'ye çevrilmişti. ÖSYM, MSÜ sonuçları konusunda önemli bir açıklama yaptı. ÖSYM'nin sonuç açıklama takvimine göre MSÜ sonuçları 26 Nisan tarihinde erişime açılacak. Saat kaçta açıklanacağına dair ise henüz bir açıklama yapılmadı. 

 

 

msü2019 msü sınav sonuçları ösym sonuç soru ve cevaplar ne zaman açıklanacak son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?