Palu Ailesinin Hayatı Herkesi Şoke Etti

Müge Anlı Türkiye'de gündemi belirlemeye devam ediyor. Ancak Palu ailesi şimdiye kadar gelmiş geçmiş en trajik aile olarak kayıtlara geçti. Korku filmini aratmayan yaşantısıyla Palu ailesi, sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Palu Ailesinin Hayatı Herkesi Şoke Etti

Ekranların fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Palu ailesi hakkındaki iddialar kan dondurdu. Kayıp aile fertleri Meryem ve Emine'yi aramak için yayına katılan Palu ailesi ile ilgili yayına bağlanan tanıdıkların anlattıkları herkesi şoke etti. 

Ailenin damadı Tuncer Ustael isminin çevresinde şekillenen olaylar zincirinde cinayetten tecavüze, gasptan çocuk istismarına, adam kaçırmadan sadizme varana kadar birçok iddia ortaya atıldı.

Peki Palu ailesinde neler yaşandı?

Harun ve Havva Palu çiftinin 5 çocuğu bulunuyor: Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek. Çocuklardan biri olan Emine, Tuncer Ustael ile evleniyor. Kardeşi Meryem ise Ahmet ile dünyaevine giriyor. Emine ve Tuncer Ustael çiftinin bir kız bir de erkek çocuğu oluyor. Meryem ve Ahmet çiftinin de Recep ve Melike adlarında iki çocuğu dünyaya geliyor. Tuncer Ustael, kendisini tüm aile içinde 'cinci hoca' olarak tanıtıyor. Ailede ona sadece baba Harun ve bacanağı Meryem'in kocası Ahmet inanmıyor. Ahmet’i ortadan kaldırmak isteyen Tuncer, eşinin kardeşi İsa’yı etkisi altına alıp onu öldürtüyor. Baba Harun oğlunun hapse girmesini istemediği için suçu üstleniyor ve hapse giriyor. Ahmet ölünce Meryem ve iki çocuğu (Recep-Melike), Tuncer’in kapıcı dairesinde kalmaya başlıyor. Tuncer burada evde kalan herkese tecavüz ediyor, işkencelerde bulunuyor. İşkence ve tecavüzlerin sonucunda evden kaçmayı başaran Recep hastane kontrolünün ardından yurda yerleştiriliyor.

Kocasını öldürdüğü Meryem’e tecavüz ve işkenceye devam eden Tuncer, kadına zorla kredi çektiriyor. Bu para ile araba alıyor ve aileye "Sizi kaçırıyorum. Ölen damadınız Ahmet’in ailesi peşinizde. Onlar organ mafyası" diyerek kandırıyor ve aile arabada yaşamaya başlıyor. Bu arada aileye de ‘Meryem, Ahmet onun eski kocası olduğu için ailesine haber uçuruyor. Sizi öldürtecek’ diyerek yalan söylüyor. Aileyi Meryem’e düşman ediyor. Kadını ağaca bağlıyor, darp ediyor, aç bırakıyor ve bunların sonucunda Meryem ölüyor. Meryem'in kardeşi İsa ile birlikte kadını bölgede bir yere gömüyorlar. Geride kalan Melike’nin kabusu devam ediyor. Tuncer küçük kıza 6 yaşında tecavüz ediyor, hamile kalmasından korkarak her gün karnına taş bağlıyor, ispirto içiriyor. Bu işkencelerin sonucunda Melike de ölüyor.

Olaylar bununla da bitmedi. Müge Anlı'nın programına Palu ailesini ve Tuncer Ustael'i yakından tanıyanlar bağlandı. Yayına bağlanan kişilerin anlattıkları izleyicilerde şok etkisi yarattı. İddialara göre, Meryem Tahnal, tam 10 yıl önce babası tarafından öldürülen eşinin tehditleri nedeniyle hurda bir araçta ailesiyle birlikte yaşıyordu. Bir gece tuvalet ihtiyacını gidermek için araçtan ayrıldı. Ardından esrarengiz biçimde ortadan kayboldu.

palu palu ailesi müge anlı son dakika son durum tuncer ustael palu ailesine ne oldu tuncer ustael cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Sözleşmesi Ne getirir, Ne götürür?
İstanbul Sözleşmesi Ne getirir, Ne götürür?
2019-2020 Okullar Ne Zaman Açılacak?
2019-2020 Okullar Ne Zaman Açılacak?