Seyirlik Değil Ömürlük Snapler - Hikayeler ! - Yeni Nesil Polaroid Makineler

Sosyal Medyada akım haline gelen günlük hikayeler ve snapler 24 saat sonunda siliniyor. Bu makineler ile hikayeleriniz ve snapleriniz bir ömür sizinle!

Seyirlik Değil Ömürlük Snapler - Hikayeler ! - Yeni Nesil Polaroid Makineler

Sosyal medyada akım haline gelen hikaye paylaşım özellikleri güzel paylaşımlara vesile olsa da kalıcılığı olmuyor. Burada imdadınıza anında baskı alabildiğiniz fotoğraf makineleri yetişiyor. Sonsuza kadar saklayabileceğiniz küçük fotoğraflarla hikayelerinizi artık her zaman ve basılı olarak saklayabileceksiniz. Polaroid makine olarak da bilinen makineler, eski polaroid makinelerin teknolojiyle buluşması sonucu bir hayli evrim geçirdi. İşte bu makinelerden en çok tutulan ve öne çıkan ikisi : 

 

Leica Sofort

Leica Sofort ile fotoğraf kareleri yakalamak biraz maliyetli olsa da eşsiz fotoğraflar sunuyor. Kare başına maliyetiniz 2 - 3 TL'yi bulabilse de gerek gündüz gerekse gece çekimlerinde şu an için Leica Sofort alanında bir numara diyebiliriz. Dahili flaş, mod düğmesi, flaş açma kapama butonu, açma kapama butonu ve self timer butonu gibi kullanıcı dostu basit özellikleri olan Leica Sofort, Automatik-Hektor 60mm f/12.7 Lense sahip. Bu özellikler için ödeyeceğiniz fiyat ise şu an için 300 $.

 

 

 

Polaroid Pop

Nostaljik polaroid makineleri bize hatırlatan Polaroid Pop, dijital özellikleriyle adeta polaroid makinaları çağa uygun duruma getirmiş. LCD dokunmatik ekranı, bir çok filtre ve etiketi ve 20 megapiksel sensörü ile yüksek çözünürlüklü cep telefonunuzla aynı seviyede fotoğraf kalitesi sunuyor. Amerika satış fiyatı 200$ olan Pop, kısa sürede büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştı.

polaroid polaroid makine anlık çeken makine leica sofort polaroid pop anlık kamera anında fotoğraf polaroid fiyat polaroid makineler yeni polaroid
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2019-2020 Okullar Ne Zaman Açılacak?
2019-2020 Okullar Ne Zaman Açılacak?
2019 Bilsem Sınav Sonuçları Açıklandı!
2019 Bilsem Sınav Sonuçları Açıklandı!