Slither.io Nedir? Nasıl Oynanır?

Slither.io Nedir? Nasıl Oynanır?

Slither.io Nedir?  Nasıl Oynanır?

 


Slither.io Nedir ?

 

Küçük bir top ile dünyayı fethetmek isteyenlerin bağımlılık yaratan oyunu Agar.io’nun yapımcısı Thorntree Studios yeni oyunu slither.io ile oyunseverlerin karşısında. 25 Mart 2016’da yayınlanan oyun, ABD’de hem genel uygulama hem de oyun kategorisinde en çok indirilen oyunlardan birisidir. 

Agar.io’daki topların yerini yılanların aldığı Slither.io nasıl oynanır?

Öncelikle slither.io web , iOS  ve Android üzerinden oynanabiliyor. Bir kullanıcı adı seçerek başlanılan oyun cep telefonlarındaki klasik yılan oyununa benziyor. Slither.io’da amaç ise yılanınızı büyüterek, Agar.io’daki gibi oyunun en iyilerinin yer aldığı “Top 10” listelerine girmek.  genel sıralamadaki durumunuzu ise ekranın sağ üst köşesinde yer alan “Leaderboard” bölümünden takip edebiliyorsunuz.

Aslında içerik çok basit ve kolay. Yılan oyunun farklı versiyonu olarak karşımıza çıkartılan ve küçük yılanların da büyük yılanları yiyebildiği farklı türde yılan oyunu da diyebiliriz. Oyuna katılmak için ilk olarak Slither.io adresine giriş yaptıktan sonra bir nick name girmeniz gerekiyor. Dilerseniz soldaki pencereden yılan modelinizi belirleyebiliyorsunuz ardından oyun başlıyor.

İlk etapta her yerde bulunan renkli ufak simgeleri yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz. Biraz ilerledikten sonra haritanın ortalarına giderek büyük yılanları kafalamanız gerekebilir. Eğer kendi yılanınızın ağzı başka yılanın herhangi bir yerine değerse yanıyor ve baştan başlıyorsunuz. 

Küçük yılanların da büyük yılanları yediğini söylemiştik. Bunu yapabilmek için de büyük yılanların sizin herhangi bir yerinize çarpmasını sağlamanız gerekiyor. Çarptıktan sonra büyük yılanın tüm simgeleri dağılıyor ve siz topladığınızda kocaman bir yılana dönüşüyorsunuz.

Ekranın sağ tarafında bulunan skorboarda bakarak da şampiyon belirleniyor. 
Amaç Nedir ?

Oyunu dilerseniz web üzerinden, iOS ve Android platformlarından da oynayabiliyorsunuz. Amaç yılanınızı en büyük noktaya getirerek, ekranın sağ köşesinde bulunan top 10 listesine girmek. Genel sıralamanızı da buradan takip edebiliyorsunuz.

Bir de Slither.io Skinleri Var

Her oyunda olduğu gibi Slither.io'da da yılanınızı kişiselleştirebiliyorsunuz. Bunu yapabilmek için skorlarınızı Facebook veya Twitter hesaplarınızdan paylaşmak yeterli oluyor. Paylaşımları yaptıktan sonra ulaştığınız uzunluk (puan) ne kadar fazlaysa, Slither.io size "Slither Skin" adı verilen özel yılan derisi alternatifi veriyor.

Bu skinlerde ABD, Türkiye, İsrail, Fransa vb gibi ülkelerin bayraklarından oluşan yılan derileri bulunuyor. 

 

Agar.io Nedir?

Agar.io, web tarayıcısı ve mobil platformlar üzerinden oynanan 2 boyutlu bir çevrimiçi oyundur. Oyunun amacı etrafta bulunan yemleri ve diğer oyuncuların hücrelerini yemektir. Oyunun Android, PC ve iOS sürümü mevcuttur. Oyunun sağ üst kısmında en yüksek puan yapan 10 oyuncu yer alır. Facebook ve Google Play ile bağlanıldığında seviye kaldığı yerden devam eder. Oyun; Türkiye, Güney ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Doğu Asya, Çin ve Okyanusya gibi istenilen bölgelerin sunucularında oynanabilir. Ayrıca dört farklı oyun modu seçimi yapılabilir

 

6.4.2017 slither.io slither.io skin agar.io slither.io nedir agar.io nedir slither.io nasıl oynanır agar i.o nası oynanır nerden indirebilirim nasıl yüklerim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?