Survivor'ın Şimdi De Oyunu Çıktı!

Survivor Arena 4'ün 1'i adlı oyunla Survivor heyecanını mobil cihazınızda yaşayabileceksiniz. Belirli bir puana ulaştığınızda ise puanınız tutarında ödülleri kazanabiliyorsunuz.

Survivor'ın Şimdi De Oyunu Çıktı!

Survivor Arena 4ün 1i Nedir?

Survivor Arena 4ün 1i adlı mobil uygulama kısa zamanda çok büyük bir indirme oranı yakaladı. Oyunu oynarak kısa sürede sürpriz ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz.

Survivor Arena 4ün 1i Nasıl Hediye Kazanılır?

Survivor Arena 4ün 1inde yapılması gereken çok kolay. 1. sıradan oyuna başlıyorsunuz. Her sırada önünüze 4 adet kutu geliyor. Bu kutulardan biri kırmızı üçü yeşil renge sahip. Kırmızı kutuyu bulmadan, yeşil kutularla ilerleyerek deniz yıldızları topluyorsunuz. Günlük oynama hakkınız devam ettiği sürece tekrar deneyebiliyorsunuz. Günlük oynama hakkı bitenler için, hak elde etmenin iki yolu var. Ya yeni günü bekleyeceksiniz, ya da Türk Telekom- Survivor paketine geçip yeni canlarınızı elde edeceksiniz.

Survivor Arena 4ün 1i İndir

4 ün 1i Android ve Ios cihazlar için yayına alındı. Marketlerde 1. sıraya gözünü diken uygulama App Store'da bunu yakalamış durumda. Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

IOS Versiyonu için Tıklayın!

Android Versiyonu için Tıklayın!

survivor dördün biri survivor arena oyun survivor arena 4ün1i survivor arena 4ün 1i indir acun oyun acunn oyun survivor oyun 4ün1i dördün biri survivor android survivor ios 4ün 1i can 4ün 1i kalp survivor survivor 4ün 1i oyun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akademisyen Cinayetinde Şok Detay
Akademisyen Cinayetinde Şok Detay
Başkent'te Aynı Noktada İki Trafik Kazası
Başkent'te Aynı Noktada İki Trafik Kazası