TEOG SONUÇLARI, TEOG SONUÇLARI ÖĞRENME SAYFASI

TEOG SONUÇLARI, TEOG SONUÇLARI ÖĞRENME SAYFASI, TEOG BİRİNCİLERİ KİMLER?

TEOG SONUÇLARI, TEOG SONUÇLARI ÖĞRENME SAYFASI

Teog Sonuçları AÇIKLANMIŞTIR

teog sonuçları ile ilgili görsel sonucu

TEOG SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çok İyi bir üniversite için kesinlikle çok iyi bir lise eğitimi almak gerekiyor. Çok iyi bir lise için bütün yollar TEOG sınavından başlıyor. 8. sınıf öğrencileri çok iyi bir liseye yerleşmek için TEOG 1. ve 2. sınavlarına girdiler. Şimdi sıra sınav sonuçlarında, öğrenciler sabırsızlıkla sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyorlar.

TEOG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde TEOG sınavında 3 öğrenci 120 sorunun hepsini yaparak Türkiye birincisi oldular.
Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında 3 öğrenci 120 sorunun tamamını yaparak Türkiye birincileri arasına girdi.
Tunceli’nin Çemişgezek ilçesindeki Raşit Yüksel İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi Nesibe Öztürk ve İstiklal Ortaokulu Öğrencileri Ayşenur Elif Erdil ile Berdan Karataş bu yılki TEOG sınav sonuçlarına göre Türkiye birincileri oldu. 

TEOG'da Türkiye birincileri arasında yer alan Ayşenur Elif Erdil, ilçenin eğitimden gelenek haline gelen başarılarından dolayı askeri personel olan babasının ilçede biten görev sürelerini gönüllü olarak uzattığını söyledi. 

Erdil, “Teog sınavında 120 sorunun tamamına doğru yanıt verdim. Babam Çemişgezek’te Jandarma Uzman Çavuş. Babamın görevi dolayısıyla Çemişgezek’te yaşıyoruz. Anca Çemişgezek’teki görev süresini babam tamamlamasına rağmen, sırf ilçenin eğitimdeki başarısından dolayı gönüllü olarak Çemişgezek’teki görev süresini uzattı. İyi de oldu benim için. Full yaptım. İleride mimar ya da mühendis olmak istiyorum. Başarımda emeği bulunan aileme ve öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum” dedi.
TEOG Türkiye birincileri arasına giren öğrencilerden Nesibe Öztürk ise Çemişgezek Raşit Yüksel İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi. 

 

 TEOG 1. ve 2. sınavında çok sayıda birinci var. TEOG 2. Sınavında tam yapan çok sayıda öğrenci birinciliğini açıkladı. Ancak resmen TEOG 1. birincileri 2017 yılında da merak konusuydu. TEOG birincileri kimler, başarılarının sırlar neler?

 

BİLECİK TEOG BİRİNCİSİ YUNUS EMRE KAHRAMAN 

Bilecik’in Bozüyük il çesinde Atatürk Ortaokulu öğrencisi Yunus Emre Kahraman bu yılki TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak birinci oldu. Daha doğrusu birinciliği paylaştı.

SİVASLI İKİZLERİN TEOG BAŞARISI

Sivas'ta yaşayan  Beyza ve Ahmet Çetinkaya isimli ikiz kardeşteTemel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında tüm soruları doğru cevaplamanın mutluluğunu yaşıyor..

Anaokulundan itibaren aynı sınıflarda okuyan hiç  birbirlerinden ayrılmayan ve bu şekilde eğitim gören ikiz kardeşlerin TEOG'da da tüm soruları doğru cevaplayarak aynı başarıyı göstermesi çok enteresan bulundu.

Yavuz Selim Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Beyza Çetinkaya (14), AA muhabirine yaptığı açıklamada, ikizi Ahmet ile hiç ayrılmadıklarını ve anaokulundan bu yana hep aynı sınıflarda eğitim gördüklerini söyledi. 

 

İSTANBUL TEOG BİRİNCİSİ GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞTI

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tümüne doğru vererek Türkiye birincisi olan 13 yaşındaki Göksu Darcan, başarısının sırrı olarak  düzenli ders tekrarını gösterdi.  Gaziosmanpaşa Ülkü Ortaokulu'nda okuyan Göksu Darcan, 120 soruya da doğru cevap vererek büyük bir başarı elde etti. Binlerce öğrencinin yarıştığı sınavda Türkiye birinciliği kazanan Darcan, başarısının sırrını düzenli ders çalışmak olarak açıkladı.
 

ADIYAMAN TEOG BİRİNCİSİ DERYA GÜVEN

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde kafa tasında maganda kurşunu taşıyan 8. sınıf öğrencisi Derya Güven (14) TEOG’da soruların tümünü doğru cevapladı.

Kahta ilçesinde Türkiye Petrolleri Atatürk Ortaokulunda okuyan Derya Güven, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) tüm soruları doğru yanıtlayarak birinciliği paylaştı.

 

KÜTAHYA TEOG BİRİNCİSİ HİKMET FURKAN ŞİMŞEK 

Merkez Fatih Ortaokulu 8. sınıf ögrencisi Hikmet Furkan Şimsek, tüm soruları dogru cevaplayarak birinciliği paylaştı.

DİYARBAKIR'DA 5 ÖĞRENCİ TEOG BİRİNCİSİ OLDU

TEOG'da 5 Türkiye birincisi çıkarma başarısını Diyarbakır gösterdi. Böylece büyük bir başarı sağlandı.  

Diyarbakır final okulları, 2016-2017 TEOG 1 sınavında 5 Türkiye birincisi çıkararak muazzam bir rekor kırdı. B

 

MANİSA TEOG BİRİNCİSİ HATİCE ZEHRA ÇALIKLI

TEOG’da tüm soruları bilerek Türkiye birincileri arasında yer alan öğrenci Manisa’nın Turgutlu ilçesinden çıktı. Samiye Nuri Sevil Ortaokulu öğrencisi 13 yaşındaki  Hatice Zehra Çalıklı ilde mutluluğa neden oldu.
İşçi bir baba ile ev hanımı bir annenin en küçük kızları Hatice Zehra Çalıklı, TEOG’daki başarısının sırrını çok ve düzenli çalışmak olduğunu belirtti. Ailesinin ve öğretmenlerinin desteğini her zaman yanında hissettiğini dile getiren Çalıklı'nın ailesi de kızlarının başarısından büyük gurur ve mutluluk duyduklarını söyledi. 

ÇEMİŞGEZEKLİ REVAN, TEOG'DA BİRİNCİ OLDU

Çemişgezekli öğrenci Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) birinci dönem sınavında tüm sorunları yanıtlayan Müfide Revan Özükan birinciler arasında yer aldı.

Babasının memur olmasından dolayı Antalya’da özel bir kolejde eğitim gören Çemişgezekli Öğrenci Müfide Revan Özükan, tıp alanında bilim insanı olmayı amaçladığını ifade ettii. İkinci sınavda da aynı başarı için çalışacağını belirten  Müfide Revan Özükan, “Babamın kamu görevlisi oluşundan dolayı Antalya’da yaşıyoruz. Eğitimime Antalya’da devam ediyorum. Sınav sonucum benimle birlikte bütün ailemi mutlu etti. İkinci sınavda da aynı sonuç için çalışacağım. İleride özellikle tıp alanında araştırmalar yapan bir bilim insanı olmak hedefimde var. Aslında en büyük hedefim büyüyünce insanlara faydalı olmak. Başarımda öğretmenlerimin ve ailemin büyük katkısı var. Hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Memleketim Çemişgezek’e de selamlarımı gönderiyorum. Çemişgezek sonuç olarak, bildiğim kadarıyla geçen yıl Ömür, Mahir ve Elazığ’da eğitim gören Cansel isimli arkadaşlarımla birlikte üç tane birinci çıkardı. Çemişgezek bu konuda başarıya yabancı bir yer değil. Herkese selamlarımı gönderiyorum” dedi. 
 

ORDU'DA TEOG BİRİNCİSİ ALİ BERKAY ŞAHİN

TEOG sınavında tüm soruları bilerek  Türkiye birincileri arasına Ali Berkay Şahin'de girdi.
23-24 Kasım 2016 tarihinde yapılan TEOG sınavında 8. sınıf öğrencisi Ali Berkay Şahin, TEOG sınavında tümünü bilerek  Ünye’den Türkiye birincileri arasına giren isim oldu.
 

MALATYA'DA TEOG BİRİNCİLERİ 

Malatya'da TEOG birincileri Çınar Kolejinden çıktı.  

BATMANLI TEOG BİRİNCİSİ SİMANUR BEYAZ

Batman Atatürk Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi Simanur Beyaz, TEOG sınavında tüm soruları bilerek Türkiye 1’incileri arasında yer aldı. Simanur Beyaz, en büyük hedefinin Galatasaray Lisesi’nde okumak olduğunu söyledi.

Pazarlamacılık yapan bir babanın 3 çocuğundan biri olan 13 yaşındaki Simanur Beyaz’ın, devlet okulunda gördüğü eğitimle ve dersaneye gitmeden, kendi imkanları ile hazırlandığı TEOG sınavında sorulan soruların hepsini bilerek  büyük bir başarıya ulaşması Batman’da büyük bir sevinç yaşattı.

Atatürk Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi Simanur Beyaz, başarısını öğretmenleri ve ailesine borçlu olduğunu belirterek, "Sınavda sorulan 120 sorunun tümünü doğru yanıtladığım için çok mutluyum. Başarımı öğretmenim ve aileme borçluyum. Kitap okumayı çok seviyorum. Sınava hazırlık sürecinde bol bol soru çözdüm. Sınava yaz tatili ortasında hazırlanmaya başladım. Ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi. Çünkü konular daha iyi kavranılıyor. Ayrıca derste öğretmenlerimi iyi dinlemem başarımda büyük bir etken oldu. Galatasaray Lisesi’nde okumayı çok istiyorum. En büyük hedefim Galatasaray Lisesi’nde eğitim görmek" dedi.

 ANTALYA TEOG BİRİNCİSİ

Antalya’da Mustafa Kemal Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi Öznur Akagündüz, 2016-2017 Ortaöğretime Geçiş Sınavlarından ilki olan TEOG 1’de 120 sorunun tamamına doğru yanıt vererek sınav birincilerinden oldu. 

 

MANİSA KULA TEOG BİRİNCİSİ İSMAİL KÖMÜRCÜ

Kula 4 Eylül Ahmet ve Sabahat Özmen Ortaokulu, bu yıl da 1. Dönem TEOG sınavında Türkiye birincisi çıkardı. 

Geçmiş yıllarda yapılan sınavlarda birçok başarılı sonuca imza atan 4 Eylül Ahmet ve Sabahat Özmen Ortaokulu, bu geleneğini devam ettirerek; 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem TEOG sınavında Türkiye birincisi çıkardı. 8/A sınıfı öğrencilerinden İsmail Kömürcü, soruların tümünü bilerek Türkiye birincilerinin arasında yerini aldı.  

teog sonuçları için tıklayınız teog sonuçları açıklandı tıklayınız teog sonuç öğrenme sayfası teog sonuçları teog birincileri kim hangi okullar birinci çıkardı teog birincilerinin ilginç yaşam öyküleri çok sayıda teog birinc
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Erzincan'da Korkunç Kaza
Erzincan'da Korkunç Kaza