Ünlü Doktor Hayatını Kaybetti

Televizyondan sattığı bitkisel karışımlarla tanınan Doktor Ömer Coşkun dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ünlü Doktor Hayatını Kaybetti

 

İHA'nın haberine göre yaptığı bitkisel karışımlarla çoğu hastalığa çözüm bulduğunu söyleyen Dr. Ömer Coşkun, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Son olarak Arzu Ayşe Bağrıaçık'ın ölümünden sorumlu tutulan Ömer Coşkun, Amerika'da kanser tedavisi görüyordu. Ömer Coşkun Türkiye'ye döndüğünde böbrek rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yattı.

Hasta insanları tedavi etmek için hazırladığı ilaçları piyasaya süren Doktor Ömer Coşkun, yabancı dil evraklarında sahtecilik yaptığı tespit edilince doçentliği elinden alınmıştı.

Adana Tabip Odası'ndan ceza alarak istifa eden Doktor Ömer Coşkun, işini yapmaya devam etmişti.

SİCİLİ CEZALARLA DOLU

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nde görevliyken yardımcı doçentlik için verdiği yabancı dil evrakında sahtecilik yaptığı tespit edilen Ömer Coşkun’un unvanı geri alındı ve üniversiteden uzaklaştırıldı. 2005’te Adana’ya giderek muayenehane açtı.

TABİP ODASINDAN ATILDI

Aynı yıl meslek kurallarına ve yönetmeliklere aykırı davranmaktan Adana Tabip Odası Onur Kurulu kararıyla para cezasına çarptırıldı. Bir yıl sonra da uzmanı olmadığı halde hasta tedavi etmekten ikinci soruşturma açılınca oda üyeliğinden istifa etmek zorunda kaldı. Muayenehanesini resmi olarak kapattı fakat faaliyete devam etti. Soruşturma sonunda da 3 ay meslekten men cezası aldı.

'DOKTORLUK YAPMIYORUM' DİYEREK KENDİNİ SAVUNDU

25 Mart 2007 tarihinde alınan bu karara rağmen doktorluk yapmaya devam eden Ömer Coşkun, yasaklı olduğu bu dönemde Arzu’nun ölümüne neden olmakla suçlandı. Serbest hekim olarak çalışması yasak olan Ömer Coşkun “Ben doktorluk yapmıyorum, muayene etmiyorum, reçete yazmıyorum” diyerek kendini savundu. ( Kaynak Haber 24)

ömer coşkun doktor öldü arzu ayşe bağrıaçık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir Hakkında Karar Çıktı
Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir Hakkında Karar Çıktı
Notre Dame Katedrali'nde Yangın Çıktı!
Notre Dame Katedrali'nde Yangın Çıktı!