Vatan Şaşmaz cinayetinin Nedenini Açıkladı!

Vatan Şaşmaz cinayetinin Nedenini Açıkladı!

Vatan Şaşmaz cinayetinin Nedenini Açıkladı!
Haberin videosu için tıklayın!

Vatan Şaşmaz cinayetinin Nedenini Açıkladı!

Bilindiği gibi, sevilen sunucu Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesi üzerine çok konuşuldu, çok tartışıldı. Bir üçüncü veya dördüncü kişi ihtimali üzerinde de duran profesörler uzmanlar oldu. Ancak, Hürriyet Gazetesinde Ayşe Arman'a röportaj veren Sevilay Öztürk özellikle intihar olmak üzere konu hakkında açıklamalarda buludu...

Sevilay Öztürk kimdir?

Sevilay Öztürk Kimdir?

 Sevilay Öztürk cinayetin nedenini şu sözlerle açıklıyor: "Beni hiç şaşırtmadı. Hatta bekliyordum. Filiz 20 yıllık arkadaşım. Özünde çok iyi bir insan. Eşi benzeri zor bulunur bir kadın. Roman kahramanları gibiydi Filiz. Fakat çok yalnız bir kadındı. Tükenmiş bir kadındı. Bu dünyada, yaşayacak hiçbir şeyi kalmadı. Maddi, manevi bitti. O da ölmeyi istedi. Hiçbir şeyi istemediği kadar. Fırsat kolluyordu. Bence ‘kapanışı’ böyle yaptı. Büyük final. Daha önce iki kere kendini öldürmeyi denedi, üçüncüde başardı. Vatan’ı da aldı götürdü yanında. Geçen sene temmuzda, ABD  Miami’de intiharı denedi, yanında ben vardım. Size anlatacağım hikâye de bu." 

Sevilay Öztürk tanışmasını ve Filiz Aker'in Manhattan'daki yaşamı hakkındaki ifadeleri şöyleydi: "Amerika’da. Ben küçükken TRT Gençlik ve Halk Oyunları Topluluğu’ndaydım. Türkiye’yi temsilen Amerika’ya gittiğimizde, bizi koruyucu ailelere verirlerdi. İşte o koruyucu ailemi çok sevdim ben, onlar da beni. Sonradan her sene gittim yanlarına. Hâlâ evlerinde bir odam var. İşte onlar, “Burada, New Jersey’de çok sempatik, hayat dolu bir Türk kadın var, seni de tanıştıralım” dedi. Öyle tanıştım Filiz’le. 1996 yılıydı. Ben de o yıl Türkiye güzeli seçilmiştim. Filiz Manhattan’da, manzaralı çok güzel bir evde yaşıyordu. 8-10 yıldır beraber olduğu Arap asıllı bir işadamı sevgilisi vardı. Filiz’e büyük paralar verdiği doğru."

 

 Sevilay Öztürk'ün bu cümleleri bizzat kendi beyanı ve Hürriyet Gazetesinde yer aldı...

Deveminda   Sevilay Öztürk şunları söylüyor. Ben bilemem ama bence daha derin bir sorunu vardı. Hayatta bir amacı kalmamış, tükenmiş bir kadından söz ediyoruz. 
Para pul da bitmiş. Belki Vatan’ı da kendi sonuna kurban seçti. Belki de, büyük bir finalle gitmek istedi. Vatan olmasa bu kadar büyük tantana olmazdı.

 Sevilay Öztürk bildiklerini şahit olduklarını söylüyor. Tabii olay öncesi Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in yanında olmadığı için Filiz Aker, Vatan Şaşmaz'dan para istedi mi, kaç lira istedi, para alamadığı için mi öldürdü, bunları yanlarında olmadığı için birşey söylemiyor. Ama amacı kalmamış, bitmiş, tükenmiş ve herşeyi yapabilecek bir kadından söz ediyor. Ki, tabiri yerinde ise hazıra dağ dayanmaz ve sadece otelin aylık ücreti 10.000 TL. civarında. Geliri kalmamış, malları satılarak tüketilmiş durumda ve bu kadın lükse ve hep plaza ve rezidanslara alışmış, gelirini de yakın erkek arkadaşları, nişanlı ve eşleri karşılamış. Ama nisbeten yaşlanmış ve bir arkadaşı ve geliri de yok. 

Özetle Sevilay Yükselir tükenmiş bir kadının intihar öncesi işlediği bir cinayet olarak konuyu anlatıyor..

Sevilay Öztürk kimdir?

 Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in mirası ne olacak? Miras kimlere kalıyor?

 

 

 

 

 

 

vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,vatan şaşmaz, filiz aker, sevilay öztürk,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,cinayet,intihar,

vatan şaşmaz cinayeti çözüldü filiz aker vatan şaşmaz'ı niçin öldü aşk cinayeti mi vatan şaşmaz cinayeti ardındaki kişiler cinayet niçin işlendi cinayetin perde arkası vatan şaşmaz'ın cinayeti aydınlandı filiz aker'in intihar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?
Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?