Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı Şaşmazdan ilk açıklama! Yasemin Şaşmaz Kimdir?

Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı Şaşmazdan ilk açıklama! Yasemin Şaşmaz Kimdir?

Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı Şaşmazdan ilk açıklama! Yasemin Şaşmaz Kimdir?

Bir cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Şaşmaz sessizliğini bozdu. İlk açıklamasını yaparak kamuoyunu bilgilendirdi...

Yasemin Adalı Şaşmaz'ın açıklamasının aynen alıyoruz:

"Sevgili eşim, bebeğimin babası, karakteri, güleryüzlülüğü, adamlığı, iyi kalpliliği, hiç bozmadığı çizgisiyle tüm Türkiye'nin ve hepinizin çok sevdiğini bildiğim; bir çoğunuzun mesai arkadaşlığı yaptığınız Vatan Şaşmaz'ın ardından hepinizin benden bir açıklama beklediğinin bilincindeyim."

"Gerek konunun hassasiyeti, gerek yaşadığım tarifsiz acı ve hissettiklerim dolayısıyla söyleyecek çok fazla sözüm olamıyor malesef. Söyleyebileceğim ve bildiğim tek şey; en değerli varlığım eşim Vatan'ın, her zaman kalbimde, her zaman bizimle olacağıdır..."
"Yapılacak haberler ve yayınlanacak görüntülerin içerikleri ile ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesindeki tutumunuzu devam ettirmeniz,asılsız haberlere, dedikodulara prim vermemeniz, bu zor dönemde de bize verebileceğiniz en büyük destek olacaktır."
Saygılarımla
Yasemin Şaşmaz

 

Yasemin Şaşmaz kimdir?

Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi mezunu olan Yasemin Adalı, mesleği üzerinde profesyonel olarak çlışıyor. Konut ve ofis iç mimari tasarımları yapıyor. Yasemin Adalı 1976 yılında Ankara'da dünyaya gelmi.  2000 yılında da Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında da hem staj yaptığı ve hem de çalıştığı ofis, Karaaslan Mimarlık Ltd. Şti’ndir. Burada Adalı, konut ve ofis iç mimari tasarım ve uygulama projelerinde katkı sağlamıştır. Mimarlık fakültesinden mezun olması akabinde Tepe İnşaat AŞ’nin Bilkent Üniversitesi ve diğer şantiyelerinde okul, yurt ve lojman projelerinde görev almıştır. 2003’te serbest mimar olarak, tasarım ve uygulama hayatına atılarak konut ve mağaza gibi projeler yapmıştır. 2005’de Ankara’da Tuya Yapı San. Tic. Ltd. Şti.’ni kurmuş ve Amerika’dan ithal ettikleri zemin kaplama ürünlerini Türkiye dağıtıcılığını üstlendi. 2007’de ortaklarıyla beraber konut ve benzeri inşaatları yapmak üzere halen faaliyetlerini sürdüren  Lego Yapı San.Tic.Ltd.Şti’ni kurdu. 2008’de ise  İstanbul’da N. Evren Karaduman Pars ile birlikte oluşturduğu Lima Mimarlık Tasarım Dekorasyon İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde de proje, tasarım, dekorasyon ve onarım-restorasyon işlerini  Yasemin Adalı Şaşmaz yürütmeye devam etmektedir.

Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in mirasları ne olacak? Bakınız

yasemin adalı yasemin şaşmaz kimdir yasemin adalı şaşmaz kimdir yasemin Şaşmaz'dan ilk açıklama yasemin şaşmaz cinayet hakkında ne diyor yasemin şamaz filiz aker vatan şalmaz cinayey nedeni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akademisyen Cinayetinde Şok Detay
Akademisyen Cinayetinde Şok Detay
Başkent'te Aynı Noktada İki Trafik Kazası
Başkent'te Aynı Noktada İki Trafik Kazası