1045 Savcı ve Hakimin Görev Yerleri Değişti.

1045 Savcı ve Hakimin Görev Yerleri Değişti. HSYK Birinci Daire Başkanı Halil Koç, adli yargı kararnamesiyle ilgili açıklama yaptı.Açıklama HSYK'dan duyuruldu. Açıklama ve atama listesi şöyle:

1045 Savcı ve Hakimin Görev Yerleri Değişti.

 

HÂKİMLER VE SAVCILAR KURULU

BİRİNCİ DAİRE BAŞKANLIĞI

 

2017 YILI ADLÎ VE İDARÎ YARGI

KARARNAMELERİNE İLİŞKİN DUYURU

 

 

2017 yılı adlî ve idarî yargı ihtiyaç kararnamelerine ilişkin çalışmalar, 9 Mayıs 2017 tarihi itibarıyla sonuçlandırılarak karara bağlanmıştır.

 

Kararname sonrası adlî yargıda boş kalan kadrolara kura kararnamesi ile atamalar yapılacaktır.

 

Meslektaşlarımızın görev yerlerinden ayrılmalarına yönelik tebligat ve müstemir yetki talebine ilişkin bilgilendirmeler daha sonra ilan edilecektir.

 

Kararnameye ilişkin yeniden inceleme talebi olanların, durumlarının bir an önce kesinleştirilmesini sağlamak amacıyla, tebligat yapılmasını beklemeksizin taleplerini en geç 12 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine kadar UYAP personel ekranından “Atanma Talep Formu” nun açıklama kısmını doldurmak suretiyle yapmaları gerekmektedir. Ayrıca fiziki olarak dilekçe göndermelerine gerek bulunmamaktadır.

 

Ataması yapılan meslektaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diler, kararnamelerin meslektaşlarımızın ailelerine, yargı teşkilatına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Meslektaşlarımıza saygıyla duyurulur.

HÂKİMLER VE SAVCILAR KURULU BİRİNCİ DAİRESİNİN 09/05/2017 TARİHLİ VE 678 SAYILI ADLÎ YARGI KARARNAMESİ TAM LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ

 

HÂKİMLER VE SAVCILAR KURULU BİRİNCİ DAİRESİNİN 09/05/2017 TARİHLİ VE 679 SAYILI İDARİ YARGI KARARNAMESİ TAM LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ 

YENİDEN İNCELEME TALEPLERİNİN GÖNDERİLME YÖNTEMİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Erzincan'da Korkunç Kaza
Erzincan'da Korkunç Kaza