27 Kasım Haftalık Burç Yorumları (Dinçer Güner Yorumuyla)

27 Kasım Haftalık Burç Yorumları (Dinçer Güner Yorumuyla)

27 Kasım Haftalık Burç Yorumları (Dinçer Güner Yorumuyla)

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Beklenmedik, sürpriz ve ani seyahatler gündeme gelebilir. Fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat! İletişim evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir. Web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir.

Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Taşınma, yer değiştirme, tadilat, ev ile ilgili konular bu Dolunay sürecinde ilgilenmeniz gereken konular arasında yer alabilir. Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Aşırı idealist davranabilir veya hayatınızla ilgili bir takım kararları alırken gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. Hassas, alıngan, hayal kırklığına uğramış hissedebilirsiniz. Hem de ortada hiçbir sebep yokken! İnsanların sizi anlamadığından bir parça yakınabilirsiniz. Karar verirken zorlanabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde bir takım aksamalar, yanlışlıklar, evrak sorunları oluşabilir. Eğitim konularında veya resmi, hukuki işlerde de aynı durum söz konusu olacak.

Merkür/Satürn kontağı da daha çok okumanızı, araştırmanızı gerektiren konuları ortaya çıkaracaktır. Bu hafta yaşamı, hayatı daha fazla anlamak üzerine kafa patlatabilir, ilahi adaleti sorgulayabilir, inançlarınızı, içsel manevi gücünüzü gözden geçirebilirsiniz. Keza bu hafta uzun seyahatlere çıkmak için de planlar yapabilirsiniz. Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. 9. evinize girecek olan Venüs özellikle kendi işi olan, ithalat, ihracat, tanıtım, pazarlama, iletişim sektöründe olanlar için keyifli zamanlar yaşatacak. 12 Aralık tarihine kadar olan süreçte yalnız olanlar yabancılarla, yabancı uyruklu kişilerle daha da yakınlaşabilir, arada mesafenin olabileceği ilişkilere başlayabilirler. Önemli kişilerle dostluklar ve onlardan daha kolay yarar ve destek görebilecekler. Yeni şeyler öğrenmeye, araştırmaya çok daha fazla açık olacaklar.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Eğer ki evinizi değiştirmek, yeni ev almak, ofis açmak, araba almak gibi bir hedefiniz var ise oldukça iyi bir süreçtesiniz demektir. Özellikle alım veya satım işleri için. Bunun yanı sıra finans anlamında kaynak ihtiyacınız var ise borç para gibi veya kredi gibi bu özel görünüm zamanı tam da sizin yaralarınızı saracak, size ilaç gibi gelebilecek maddi bir desteğe işaret etmektedir. Yaşadığınız alanı daha konforlu bir hale getirmek için gerekli olan tüm desteği rahatlıkla alabileceksiniz. Ki buna eşyaların değişimi de dahildir. Amma velakin böyle büyük özel görünüm zamanı pahalı eşyaları getiriyor insanın aklına!

Yalnız su üçgenleri olduğu dönem gökyüzünün ilaç gibi gelmesidir aslında. Çok istediğiniz pahalı bir ürünü çok ama çok daha ucuza mal edebileceğinize de işaret etmekte. Keza oturduğunuz eve, mülkünüze müteahhit talip olabilir, eviniz yenilenebilir, revize edilebilir. Eğer ailenize söylemek istediğiniz çok önemli bir mevzu var ise bu dönemi kullanabilirsiniz. Desteklerini rahatlıkla alabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek Finansal konular ön planda olacak. Bütçenizi yeniden değerlendirmelisiniz. Gider ve gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer kişisel haritalarınızda Dolunay’ın düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise sürpriz, beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz.

Beklenmedik kazançları yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Finansal konularda, ödemelerde, kredilerde minik aksaklıklar, hesap hataları, yanlışlıklar ortaya çıkabilir. Bu hafta finansal konularla ilgili imzalar atmak için pek de uygun bir hafta değil. Önümüzdeki haftayı beklemenizde yarar var. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza karşı aşırı fedakar ve verici davranabilirsiniz. Finansal konular üzerine minik hayal kırıklıkları, alınganlıklar oluşabilir. Merkür/Satürn kontağı ile de finansal konularda akılcı çözümler yaratabileceğinize işaret ettiği gibi para meseleleri ile ilintili konularda toplantı, görüşme, imza gerektiren konular söz konusu olabilecek. Özellikle vergi, burs, prim…vb konularda kararlar almanız gerekebilir. Muhasebeciniz veya banka işlerinizi yürüten kişilerle önemli görüşmeler ve kararlar alabilirsiniz. Belki evinizi değiştirmek, ofisinizi değiştirmek, yeni araba almak, ev almak için paraya ihtiyacınız vardır. Bununla ilgili araştırmalar, görüşmeler de yapabilirsiniz.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. Finansal konular harekete geçmeye başlıyor. Fakat kişisel kazançlarınızdan öte bu eşinizin veya ortağınızın finansal konuları, banka, kredi, çek, senet, vergi, burs gibi konularında etki edecek. Eşinizden veya ortağınızdan rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Ödeme yapmanız gereken koşullarda yine destekleyici etkiler altında olacaksınız. Bu süreçte ihtiyacınız olan borcu veya krediyi rahatlıkla alabileceksiniz, yalnız abartmayın! Miras ile ilgili konuları gündemde olanlar olası sorunları daha kolay çözüme kavuşturabilecekler.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Bir arkadaşınız ile birlikte orta uzunlukta keyifli bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu özel görünüm zamanı size kar getirecek önemli bir sözleşme, anlaşma söz konusu da olabilir. Bir diğer senaryo, size kazanç sağlayacak şekilde arkadaşınızla birlikte ortak bir işe girişebilirsinizde, ticaretle ilgili. Bu su üçgeni zamanı, tüm iletişim kanalları ile aktif iletişimde olabileceksiniz. Yeni bir hikayeye başlamak, yazmak için, yayın evi ile görüşmek, internet sitesi ile ilgili projelere başlamak için oldukça güzel bir dönem.

Aslında gökyüzünde Merkür şu an geri harekete, direk işlere başlamak yerine planlamak, projeleri üretip 22 Aralık’tan sonra başlamak en doğrusu olacaktır. Bu özel görünümün olduğu dönemde eşinizden, ortağınızdan da fikirleriniz için güzel destekler alabilirsiniz. Bu hafta kısacası yaratıcılığınızın tavan yapacağı, üretken olabileceğiniz, iş bitirebileceğiniz bir hafta. Bunun yanı sıra düğün, dernek, parti, açılış, kokteyl gibi kalabalık organizasyonlar içinde davet alabilirsiniz. Eğer ki hukukla ilgili bir sıkıntınız var ise bu dönemde rahatlıkla çözüme ulaşır veya çözüme ulaştıracak doğru kişilerle temasa geçebileceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Bu Dolunay sizin burcunuzda olacağı için çok daha fazla öneme sahip! Öncelikle fiziki görünümünüzü ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede olacak. Bunun yanı sıra ortağınız, partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan, gerginliklerden uzak durmakta fayda var.

İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ve ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar, gecikmeler, teknolojik aletlerle aranız pek iyi olmayabilir. Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. İlişkiler ve ortaklıklardan yana biraz sıkıntılı geçebilir haftanın ilk zamanları. Yanlış anlamalar, aldanmalar, fikir ayrılıkları, hayal kırıklıkları oluşabilir. Özellikle iş yaptığınız kişilerle ilişkilere dikkat etmenizde yarar var bu hafta. Her söylenene inanmayın ve gerçeğin ne olduğunu araştırmanızı önerebilirim. Merkür/Satürn kontağı ile de hem ilişkiler ve evlilik hem de ortaklık gerektiren konularda artık mantığınızın devreye gireceği zamanlar. Bu alanlarda önemli düzenlemeler yapabilir, net kararlar alabilirsiniz. Bu hafta sözleşme imzalamak, anlaşmalar yapmak için uygun ama koşulları ve maddeleri dikkatli okuyun ve kontrol sizde olsun. İletişim, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım gibi konularda bu hafta umduğunuz desteği de rahatlıkla bulabileceksiniz. Bir ortak ile ticarete atılmak için de güzel hafta.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. 7. evinize giren Venüs ikili ilişkiler ve ortaklıkları ilgilendiren konularda destekleyici etkiler vermeye başlayacak. Yalnız olanlar özellikle daha kolay karşı taraftan etkilenebilecekler. İlişkisi olanlar için de olası sorunların üstesinden daha kolay gelinebilecek. Fakat abartılı ve ani çıkışlarında kontrol altına alınması gerek. Evlilik konuları gündeme gelebilir, yeni ortaklıklar başlayabilir. Olası düşmanlıklara karşı korunacaksınız. Gereksiz kapris ve kıskançlıklardan kaçınmak uygun olacaktır.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Bu hafta hem iş ve kariyer hem de maddi konular ile ilgili evren size oldukça cömert davranacak. Kazançlarınız gözle görülür, hissedilir bir şekilde artışa geçiyor. Kariyeriniz ile ilgili arzu ettiğiniz statüye daha kolay ulaşabilecek, iş arıyorsanız işe başlayabileceksiniz. İşinizle ilgili üstlendiğiniz bir projeyi başarı ile bitirebileceğinize işaret etmekte. Eğer ki zam için konuşmayı planlıyorsanız bu hafta bunun için çok uygun bir hafta.

Bunun yanı sıra bu hafta eğer ki sağlığınızla ilgili endişelendiğiniz bir konu var ise destek almak, profesyonel fikir almak için de güzel bir hafta. Eğer ki yatırım yapmayı planlıyor ve kredi almak gibi bir planınız varsa veya kendi işinizi kurmayı planlıyorsanız bu hafta bununla ilgili araştırmalar yapabilir, planlayabilirsiniz. Fakat harekete geçmek için 22 Aralık ve sonrasını beklemenizde yarar var. Malum Merkür halen geri gitmekte! Kısacası bu hafta kariyer, iş ve para konuları her anlamda muhteşem! Başarısız olmak gibi olasılığınız yok gibi gözüküyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil.

Bu Dolunay zamanında yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşına önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir. Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz. Dolunay zamanı Güneş ve Satürn birlikte hareket edecekler. İş ve çalışma ortamınızda otorite sayılan kişilerle ilişkilerde dikkatli olmakta yarar var. Sağlıkla ilgili de özellikle bel, böbrek ve genital bölgeleriniz hassas olabilir. İş konusunda kendinizi disipline sokmanız gereken bir haftada olacaksınız. Sorumluluklarınızın bilincine varmanız gerekebilir. Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. İş ile ilgili postalarınıza ve gönderilerinize dikkat etmekte yarar var. Yanlış bilgiler veya postalar alakasız kişilerin eline geçebilir. Bunun yanı sıra bu hafta tembellik bulutu üzerinize çökebilir ve işleri yetiştirmekte bir parça zorlanabilirsiniz.

Merkür/Satürn kontağı ile de hem sağlığınız hem de iş ortamınızı ilgilendiren konularda net kararlar alma, düzene sokma zamanı. Özellikle sağlıkla ve yaşamınızı düzene sokma ile ilgili konularda profesyonel destek ve görüş alabilirsiniz. İş ortamınızda ise bu hafta kendi çalışma disiplininizle ilgili karar alabilir ve hemen uygulamaya sokabilirsiniz. Özelikle sağlıkla ilgili konularda kaslarınız hassas olabilir. Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. Birlikte çalıştığınız kişiler ve sağlığınızı ilgilendiren konularda Venüs etkilerini göstermeye başlayacak. Olası sağlık sorunlarının üstesinden çok daha rahat gelebileceksiniz. Diyet gibi kişisel sağlığınıza iyi gelecek ve günlük yaşamınızda sizi motive edecek şeylere yönelmeye başlayabilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerden hem iş hem de finansal anlamda destek görebilirsiniz. Minik bir ev hayvanı ile hayatınızı daha keyifli bir yer haline getirebilirsiniz. Baba tarafından akrabalarla ilgili olası sorunlar yerini daha barışçıl bir havaya bırakabilir.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Partneriniz var ise onunla birlikte çok romantik bir seyahatin planını yapabilir veya tatile çıkabilirsiniz. Partneriniz yok ise bu hafta oldukça romantik, sezgilerin, duygu yoğunluğunun fazla olduğu kişilere çekilebilir, özel ve romantik zamanlar yaşayabilirsiniz. Eğer ki evli iseniz ve bebek sahibi olmak gibi bir planınız var ise hamileliğin yolda olduğunu söyleyebilirim. Varsa çocuklarınızla ilgili sizi sevindirecek güzel haberler de söz konusu olabilir, özellikle onların eğitimine ilişkin.

Eğer yurt dışına gitmek gibi bir planınız var ise bu hafta pasaport ve vize işlemleri için zamanınızı harcayabilirsiniz. Varsa web sitesinizi yenilemek, ortaya yeni bir şeyler koymak, tasarımını değiştirmek için çalışmalar yaptırabilirsiniz. Bu hafta bu özel görünümle birlikte kariyerinizle ilgili yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz, buna iş değişimi diyemeyiz ama iş gelişimi diyebiliriz. Eğer ki iş ortamınızda sizi rahatsız eden koşullar var ise bu hafta bunları düzeltmek, üstesinden gelmek için de uygun bir hafta. Çocuklar, yaratıcılık, aşk ile ilgili konularda oldukça parlak bir hafta!

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda olacak. Yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat! Hayatınıza yeni insanlar katılabilir, bazıları ise ayrılabilir.

Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Özel hayatınızla ilgili kafa karışıklığı ve hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Bu hafta riskli finansal yatırımlar yapmak için çok uygun bir zaman değil açıkçası. Fakat yaratıcılık gerektiren konularda başarı sizden yana olacaktır. Merkür/Satürn kontağı ile de özel hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda mantıklı bir şekilde düşünme ve karar verme zamanına işaret etmekte. Hem varsa çocuklarla ilişkileri hem de özel hayatınızı düzenleme adına kararlar alıp uygulamaya sokabilirsiniz. Bir diğer olası etki, size keyif verecek bir hobiye başlayabilirsiniz ya da bunun eğitimine.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. 5.evinize giriş yapan Venüs aşk, çocuklar, hobiler, riskli girişimleri işaret eden konularda etkinliğini göstermeye başlayacak. Çocuk sahibi olmayı düşünenler destekleyici etkiler altında olacaklar. Hobilerinize yönelebilir, yeni hobiler elde edebilirsiniz. Hayattan daha fazla zevk alabileceğiniz, cinsel yaşamınızın da canlanacağı özellikle yalnız Aslanlar için havada aşk oklarının dolaşacağı, keyifli flörtlerin olacağı zamanlar. Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Bilinçaltı, ruhsal, enerjisel, metafizik ile ilgili konulara bu hafta ilginiz artabilir. Bu konularla ilgili çalışmalara katılabilir, profesyonel biri ile görüşebilirsiniz. Psikolojik anlamda rahatlamak, kendinizi rahatlatmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

Aslında böyle özel görümümde tatile gitmek, üzerinizdeki ölü toprağını atmak, yenilenmek için harika fırsatlar söz konusu. Çünkü gökyüzündeki bu özel görünüm psikoloik olarak yenilenmeye de işaret etmekte. Evinizde değişimler yapabilirsiniz. Mesela evinizi satabilir, yeni ev alabilir, yeni ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunların yanı sıra bu hafta ailenizden, aile bireylerinizden ihtiyacınız olan desteği rahatlıkla alabileceksiniz. Bu hafta biraz tembellik yapma, işleri boşa bırakma, dinlenme, keyfinize bakma haftası olarak da düşünebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. İş ve kariyer konuları ön planda olacak. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz. Önemli gelişmeler kapınızda! Ev iş arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Yer değiştirme, taşınma, tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortağınızın, partnerinizin veya eşinizin finans konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Bu hafta imza atmak, ortaklık başlatmak için çok uygun bir hafta olmayabilir. Genel anlamda yanıltıcı ve hayal kırıklığı yaratabilir, dikkatli olmakta yarar var. Ev içinde su tesisatı ile ilgili minik sorunlar da oluşabilir. Merkür/Satürn kontağı ile de yaşamınıza dair yeni kararlar alma, hayatınızı düzene sokma, isteklerinizi belirleme, yaşamınıza çeki düzen verme zamanına işaret etmekte. Bu hafta mantıklı olan ne ise onu yapma zamanı bir nevi. Ev, arsa, gayrimenkulle ilgili konularda kararlar, imza gerektiren konular olabilir. Bu hafta kendinize dönme, ruhsal anlamda kendinizi keşfetme, anlık farkındalıklar yakalama, varsa kötü alışkanlıklardan kurtulma zamanı sizler için. Spiritüel, mistik konulara karşı ilginiz daha da artabilir.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, aile içi ilişkiler, tadilat gibi konularda Venüs’ten destek almaya başlıyorsunuz. Evinizi güzelleştirmek, dekore etmek, boya, badana gibi işlere girişmek için uygun zamanlar. Aile içi olası sorunlar için de abartılı davranışlar ve tepkilere mahal verilmediği takdirde barış ortamı yaratılabilecektir. Belki de bu Venüs döneminde yeni bir geçiş planları yapıp uygulamaya koyabilirsiniz. Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Bu özel görünüm sayesinde eğer partneriniz var ise veya evli iseniz eşinizle sizi daha yakınlaştırabilir. Varsa aranızdaki sorunların çözümü için size destek olabilecektir. Özellikle aranızda daha naif daha hoş iletişim ortaya çıkabilir. Eğer ki partneriniz yok ise bunu keyifli, naif bir ilişki başlangıcı, tanışma gibi algılayabilirsiniz.

Bu yüzden bu hafta size gelebilecek her türlü sosyal aktivite teklifini kabul etmenizi tavsiye ederim. Eğer ki iletişimle ilgili bir projeniz var ise bununla ilgili sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan destekler alabilirsiniz. Bu özel görünümün etkin olacağı bu hafta partneriniz veya arkadaşlarınızla beraber keyifli bir tatil planı da yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili olası sorunlarınız var ise bu hafta rahatlıkla üstesinden de gelebileceksiniz. Unutmadan bu hafta sizlere ortaklık teklifleri de gelebilir. Ortak iş yapma ile ilgili olabilir, arkadaşlarınızda değerlendirebilir. Bu hafta imzalayacağınız sözleşmeleriniz var ise maddeleri tekrar tekrar okumanızda fayda var. Bir de uzun süredir görüşmediğiniz eski dostlarla eskiyi yad etmek için bir araya gelebilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda olacak. Yönetici pozisyonundaki, isim yapmış, hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat! Bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler veya kişilerle ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir.

Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Bilgi hataları, iletişim problemleri oluşabilir. Kendinizi ifade etmekte bir parça zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılabilir ve hayal kırıklığı gibi durumlar oluşabilir. Merkür/Satürn kontağı ile de yeni bir eğitime katılabilir, dil eğitimine başlayabilir, yakın çevrenizle ilgili görüşeceğiniz ve görüşmeyeceğiniz kişileri organize edebilirsiniz. Bu hafta yeni bir yazıya, hikayeye başlamak, kitap yazmak, web sitesi açmak, satış işlerine girişmek için güzel bir hafta. Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. 3.evinize giriş yapacak olan Venüs, türlü keyifli seyahatleri hayatınıza katmaya başlayacak. Yakın çevreniz ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yalnız olanlar özellikle biraz daha flörtöz bir ruh haline bürünebilirler. Her türlü iletişim, haber alma, yayıncılık ve olası önemli toplantılarda şans genel anlamda sizden yana olacak. Sizden beklenen tek şey dağılmadan organize olabilmeniz. Kardeşler ve yakın akrabalar ile olası sorunların üstesinden daha kolay gelebileceksiniz.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Bu ay hatta bu hafta kariyeriniz için yılın en iyi zamanı diyebilirim. En kazançlı, en şanslı zamanlar! Yükselme, statü sahibi olmak, gelişmek, büyümek için harika fırsatlar söz konusu. Eğer kurumsal bir yerde iseniz bu süreçte hızlı yükselmeler söz konusu olacak. İş arıyorsanız bu hafta uluslararası bir firmada teklif alabilirsiniz. Eğer ki serbest meslek sahibi iseniz önemli kişilerden destekler, işlerin hızla açılması, müşteri portföyünüzün gelişmesi gibi etkiler söz konusu.

Bunun yanı sıra iş kurmak, tam da sizin istediğiniz bir alanda kendinizi geliştirmek, ruhunuza uyan bir noktaya geçmek için de harika. Bazılarınız için bu hafta şöhret olmanın, tanınmanın bile kapıları açılabilir. Tabii ki bunun yanı sıra finans anlamında da olumlu gelişmeler olabileceğini söyleyebilirim. Amma velakin Satürn halen para alanınızda ilerlediğinden siz yine de kendinizi kaptırıp fazlaca harcamalara girmeyin. Yalnız kafamı karıştıran aslında Neptün’ün sağlıkla ilgili konularda pek de olumlu etki etmemesi. Zehirlenme, kusma, bağırsak sisteminde sorunlar, mide ile ilgili sorunlarda söz konusu olabilir. Bu hafta sağlığınıza ekstra dikkat etmenizde yarar var.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Eğer finansal kaynak arayışı içinde iseniz bu Dolunay zamanında destekleyici etkiler altında olabilirsiniz. Fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç, alacak ve verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda!

Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Zihnen dalgın olabilir, alıngan ve hassas olabilirsiniz. Yalnız finansal konular ile ilgili yanlış kararlar vermeye daha meyilli olabileceğiniz zamanlar, dikkat etmenizde yarar var. Ani ve fevri kararlardan kaçınmak yerinde olacaktır. Eşyanızı, paranızı bir yerlerde unutabilirsiniz. Merkür/Satürn kontağı ile de finans konuları ile ilgili kendinize çeki düzen verme, toparlama zamanı olduğuna işaret etmekte. Para ile ilgili mevzularda mantıklı düşünme, karar alma haftası sizler için. Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. Finansal konular hareketlenmeye başlıyor. Ödemelerle ilgili konularda bir rahatlama ve ferahlama hissetmeye başlayacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Yalnız keyfe keder harcamalarda ortaya çıkabilir. Gelir ve gider dağılımınıza dikkat etmek yerinde olacaktır. Seyahatler için de para harcayabilirsiniz. Yeni iş teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Bu hafta özellikle yayıncılık, eğitim, hukuksal konularla ilgili elinizde işleriniz var ise çözümü, desteği, gerekli fırsatları rahatlıkla bulabileceksiniz demektir. Bu görünüm ile yayıncılık alanında yeni bir girişimde yapabilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız bu görünüm sayesinde oldukça romantik, naif, hassas bir ilişki içine çekilebilirsiniz. Partneriniz var ise de hediyeli, romantik, duygusal yakınlaşmaların yoğun olduğu bir hafta geçirebilirsiniz. Daha çok çalışmak, daha çok efor sarf etmek, daha çok öğrenmeniz için özellikle.

Keza bu hafta yurt dışı, yabancılar, uluslararası işler, ticaretle ilgili konular için girişimde bulunmak ideal olacaktır. Bu hafta yaratıcılığınız artabilecek. Hayal gücünüz oldukça etkin çalışabilecek. İşiniz eğer bu kavramlar üzerine endeksli ise özellikle ilham perileri sürekli yanınızda olabilecek. Bu hafta ufkunuzu geliştirecek yeni bir eğitime başlamak, yeni bir disiplini de hayatınıza sokmak için uygun bir hafta.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. İlişkiler için tamam mı devam mı sorusuna yanıt aranacağı zamanlar. Önemli hem özel hem de iş ilişkileri kurulabilir. Kötü giden ilişkiler ise Dolunay desteği ile bitebilir. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma koşulları ile ilgili de beklenmedik, ani ve sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar, dikkat!

Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Biraz dikkatli olmanızda yarar var. Söyledikleriniz, tavırlarınız, davranışlarınız karşınızdaki kişiler tarafından yanlış algılanabilir, eleştirilebilirsiniz. Bunun yanı sıra hassas ve alıngan olabilir. Bu hafta direk duygusala bağlayabilirsiniz. Merkür/Satürn kontağı ile de yaşamınızı düzene sokma, yeni kararlar alma haftası. Belki de bu hafta zorlanacağınız kararlar alabilirsiniz. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler imzalamak için de gayet uygun koşullar olacak. Yaşamınızın gidişatına dair mantıklı düşünme, mantıklı planlar yapma ve uygulama zamanı. Kalıcı, sağlam fikirler, projeler gündeme gelebilir.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. Burcunuza seyahat edecek olan Venüs sizi adeta bir mıknatısa çevirebilir. İnsanları sempatik yaklaşımınız ve sevecenliğiniz ile kolayca etki altına alabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde şans sizden yana olacak. Yalnız yediklerinize içtiklerinize dikkat etmelisiniz. Çünkü Venüs bu dönemde size biraz kilo aldırabilir. Sizlere tembellikte yaptırabilir. Daha sosyal olacağınız ve keyifli gelişmelerin olacağı bir süreç sizleri beklemekte. Yalnızlar kolayca partner bulabilir, ilişkisi olanlar için ise birlikte oldukları kişiler hayatında daha fazla ön plana çıkmaya başlıyor.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Öncelikle para, bu özel görünümle birlikte finansal anlamda yaşadığınız olası bir krizin şifasının geleceğine işaret etmekte. Bu aradığınız borcu bulmanız, kredinizin onaylanması, sponsor bulmanız, burs bulmanız her ne şekilde olursa olsun mali anlamda oldukça destekleyici etkiler devrede olacaktır. Eğer ki sağlığınızla ilgili ötelediğiniz, ertelediğiniz ne varsa aslında bu hafta biraz da bunların üstüne gitme zamanı. Doğru doktoru, doğru tedavi yöntemini rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu illa fiziksel olmak zorunda değil, ruhsal anlamda da şifa bulma, rahatlama, profesyonel destek almak için de ideal bir süreçte olabileceksiniz.

Neptün’ün olduğu bölgede ise evinizde boya, badana gibi işler yapmak, perde ve tülleri değiştirmek için ideal bir hafta olabileceğine işaret etmekte. Bu hafta aslında kendinize yeni kazanç yolları, kapıları bulmak, girişimlerde bulunmak için de güzel bir hafta. Eğer ki ortaklaşa yürüttüğünüz bir takım işleriniz var ise bu hafta kazançlarınız bu noktada artabilir. Ev almak için veya kendi işinizi kurmak için de kredi araştırabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Gizli, saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir. İş ve çalışma koşullarınızda bir değişim, gelişmeler meydana gelebilir. Daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat! Özellikle bel bölgesi, uyluk kısmına. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz.

Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Kulağınıza çalınan her bilgiye direk inanmayın. Yanlış veya bire bin katarak gelebilir. Bazı dedikodular canınızı sıkabilir. Ama siz bu süreci bir şeyler okuyarak, yaratıcı, ruhsal çalışmalar yaparak çok daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Merkür/Satürn kontağı ile de psikolojik olarak zorlanabileceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. Ciddi iletişim sıkıntıları, iletişim araçlarında bozulmalar ve kendinizi ifade etmekte zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirmek bu hafta zor olabilir. Birileri sizleri engelleyebilir. Duyabileceğiniz dedikodular canınızı sıkabilir. Maddi anlamda kendinizi biraz kasmanız, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Güzel haber ise şu aslında, olası maddi bir krizi aşabilmeniz için çevrenizden güzel fikirler ve destekler alabileceğinize işaret etmektedir.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. 12.evinizde seyahat eden Venüs ilişkiler açısından kendinizi çok da rahat ortaya koyamayabilir. Mevcut ilişkilerde zaman zaman krizler oluşabilir. Özellikle finansal anlamda daha dikkatli hareket edilmeli. Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Bu ay eğer ki yalnızsanız arkadaşlarınızın çöpçatanlık yapması ile kendinizi keyifli bir ilişki içinde bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ortak/partnerinizle birlikte minik bir şehir dışı kaçamağı da yapabilirsiniz. Bu hafta dostlarınızdan özellikle destek istediğiniz her konu ile ilgili yardımı rahatlıkla bulabileceksiniz. Her türlü iletişim aletleri ile aktif iletişimde olacağınız, iletişimle ilgili yaratıcı projelerin can bulabileceği keyifli bir hafta olacak sizler için. Bu hafta tanıtım, reklam, pazarlama, Pr çalışmaları yapmak, yaptırmak için de harikadır.

Bu hafta uzun süredir ilişkileri olanlar için de ilişkilerini resmiyete bindirmek, evlilik teklif etmek veya almak için uygun bir hafta. Keza kardeşlerinizin yaşamlarındaki olası problemlerin çözümü için de destekleyici olacaktır. Yeni girişimler için imza atmak, sözleşmeler imzalamanızda gerekebilir. Amma velakin Merkür’ün geri harekette olduğunu anımsayın ve 22 Aralık sonrasına bırakmanızda böyle konuları yarar olduğunu düşünüyorum.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Aşk ve çocuklarla ilgili konular ön planda olacak. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir. Yalnız Kovalar için oldukça romantik günler kapıda! Çocuk sahibi olmayı düşünenler çalışmalar yapabilirler.

Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Finansal konularla ilgili hesap hataları, karışıklıklar, ödemelerde minik sorunlar veya sizin beklediğiniz ödemelerde minik karışıklıklar oluşabilir. Merkür/Satürn kontağı ile de arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, etkileşim içinde olduğunuz kişilerle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu bazı arkadaşlarınızla görüşmeme kararı da olabilir. Sosyal hayatınızı gözden geçirme, düzenleme zamanı sizler için bu hafta. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla birlikte zihin fırtınaları yapıp yeni projelerde üretebilirsin. Bu hafta akla mantığa uygun her türlü yeni projeyi hayata geçirmek için çok uygundur.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. Partiler, davetler ve organizasyonların aranan kişisi sizler oluyorsunuz. Daha çok sosyalleşebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyfin ön planda olduğu birliktelikler söz konusu. Arkadaşlarınızla birlikte minik bir seyahat planı yapabilir, birkaç günlüğüne yaşadığınız şehirden uzaklaşabilirsiniz. İşten kazandığınız gelirleri arttırmanın yollarına gidebilir, ekstra prim veya ödül alabilirsiniz. Felsefi yönü kuvvetli, farklı kültürlere ilgisi olan insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Hem para hem de kariyer açısından oldukça bereketli, fırsatların oldukça fazla olacağı bir haftaya giriş yapıyor olacaksınız. Bu hafta önemli bir müşteri ve iş bağlantısı durumu söz konusu. Hatta çalıştığınız yerde terfi etme, statünüzün yükselmesi gibi durumlarda söz konusu. Her ne kadar kariyerinizle ilgili çok fazla çalışmak zorunda kalacak olsanız da, patronunuzu veya müşteriyi memnun etmek sizin için çok zor olsa da elinizi attığınız her işin altından kolaylıkla kalkabileceksiniz.

Bu kadar iş etkisi bir şekilde finans durumunuza da yansıyabilecek. Mali anlamda senenin en iyi haftalarından biri diyebiliriz bu hafta için. Gerçi bu bereket kısmı daha çok iş anlamında nüfus edecek yaşamınıza. Büyük müşteriler, büyük işler ve önemli kontakların olacağı bir hafta. Bu hafta uluslararası işlerle ilgili de başarı kazanma şansınız oldukça yüksek. Bahsettiğim su üçgeni zamanı şifa zamanıdır. Yaşamınızda sizin kariyer ve para konularınızın şifalanacağına işaret etmekte.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın geneli İkizler burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım ve satım konuları ön planda olacak. Bu işlerle ilgilenirken zaman zaman stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat!

Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. İş ve mesleki konularda özellikle yavaş ve sakin davranmakta yarar var. Kandırılmayın! Kendinizi güvence altına almadan ya da net bir şekilde güvenmeden girişimlerde bulunmayın. Size her şey bir şekilde rahatsız edici gelebilir, batabilir, ama bu etki geçici. Merkür/Satürn kontağı ile de iş ve kariyerinize ilişkin konularda karar alma ve uygulama haftası. Yeni kariyer hedefleri belirleme, iş görüşmeleri yapma, işinizle ilgili önemli toplantılar ve görüşmeler zamanı. Bu hafta kariyerinizi ilgilendiren konularda imza atmanız gerektiren konular olursa düşünmeden atabilirsiniz. İş ve kariyerle ilgili konularda mantıklı olan ne ise onun kararını veriyor olmanız önemli olacaktır.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. 10. evinizi ziyaret edecek olan Venüs, iş ve kariyerinizi ilişkin konularda destekleyici etkiler vermeye başlayacak. İşsiz olanların görüşmeleri daha keyifli ve olumlu geçebilir. Ajans, reklam ve kadınlarla ilgili ve seyahat gerektiren mesleklerde iş sahibi olabilirler. Yöneticilerle ilişkilerde olumlu havaların eseceği bu günlerde, iş yerinde daha ön planda olmaya başlayacak ve yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. Kısacası iş hayatında başarıyı yakalamak daha kolay olacak.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Öncelikle bu hafta sezgileriniz daha da kuvvetleniyor. Hatta bu hafta sezgileriniz sizin için yol gösterici olabilecektir. Gelelim aşk konusuna, bu hafta gerçekleşecek özel görünüm sayesinde eğer ki hayatınızda biri yok ise ayaklarınızı yerden kesecek, size çok iyi gelecek bir aşka işaret etmekte. Çocuk sahibi olmak gibi bir planınız var ise bu hafta bununla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer ki işiniz sanat, yaratıcılık, televizyon, medya, tiyatro veya sanatın herhangi bir dalı, yaratıcılık gerektiren bir iş ise bu hafta bu konularla ilgili de yılın en şanslı haftalarından bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

Bu hafta evrenin tüm bereketi sizinle olacak. Eğer ki ticaretle ilgili işleriniz varsa bu bu hafta önemli kontaklar, işlerin açılması gibi durumlarda söz konusu olacak. Keza eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, yabancılarla ilgili konular için de geçerli. Pasaport, vize gibi işlemlerinizi de halledebilirsiniz. Bu hafta dil eğitimi almak için de uygun bir haftadır.

(Sözcü)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 Kasım Haftalık Burç Yorumları dinçer güner dinçer güner burç yorumları burç yorumları koç burcu boğa burcu merkür retro merkür retrosu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu d
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Konseyi’nden Osman Kavala Kararı
Avrupa Konseyi’nden Osman Kavala Kararı
Benzin ve Motorin Fiyatlarına Zam
Benzin ve Motorin Fiyatlarına Zam