Emre Mor’un Galatasaray Aşkı

Milli Takım’da ortaya koyduğu performans ile göz dolduran Emre Mor’un amcası Özay Mor, başarılı futbolcu hakkına açıklamalarda bulundu.

Emre Mor’un Galatasaray Aşkı

2016 yılında on beşincisi düzenlenen Euro 2016’da top koşturan A Milli Takımımızın, sergilediği performans ve yetenekleri ile en dikkat çeken ismi olmayı başarabilen genç futbolcu Emre Mor’un, uzun yıllar boyunca Danimarka’da çalıştıktan sonra emekli olup memleketi Uşak’a dönen amcası Özay Mor, Boruissia Dortmund’a transfer olan futbolcunun hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Emre Mor’un oynanan futbol müsabakalarında ortaya koyduğu performansları gururlanarak izlediklerini dile getiren amca Özay Mor, Emre’nin küçüklüğünden beri ‘Top Delisi’ olduğunu belirterek, çok hareketli geçirdiği çocuk yıllarında Emre’nin büyük başarılara imza atacağını fark ettiklerini dile getirdi.

Kulüp maçları ve futbol antrenmanları için ailesinden izin alamadığı zamanlarda ortalığı birbirine katan Emre Mor hakkında, Topla uyuyup topla uyanırdı diyen amcası, uzun yıllar boyunca en büyük hayalinin ünlü futbolcularla ünlü bir takım formasını giyerek mücadele etmek olduğunu dile getirdi. Borissia Dortmund ile imzalanan sözleşmeye şaşırdıklarını da dile getiren amca Mor ‘Açıkçası bu kadarını beklemiyorduk, ancak şuan izlediğimiz her maçta göğsümüz kabarıyor’ ifadelerini kullandı.

Başarılı futbolcunun çocukluğunda beri Galatasaray hayranı olduğunu da söyleyen Özay Mor, Galatasaray’a transferi hakkında ki sorulara, ‘Onu Emre daha iyi bilir, kendi kariyerini inşa etmek zorunda’ yanıtını verdi.

emre mor a milli takım borissia dortmund euro 2016
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başarı
Başarı "cesaret" ile başlar!
Bir İnsanın Ne Kadar Toprağa İhtiyacı Olabilir?
Bir İnsanın Ne Kadar Toprağa İhtiyacı Olabilir?