İnternet Yavaşladı Mı? 12.05.2017 Cuma

Adil Kullanım Kotalarında Yapılan Değişikliğin Ardından Sıkça Değişkenlik Gösteren İnternet Hızı, İnternet Kullanıcılarının Keyfini Kaçırıyor.

İnternet Yavaşladı Mı? 12.05.2017 Cuma

Geçtiğimiz günlerde yapılan düzenlemenin ardından adil kullanım kotasının kaldırıldığı duyurulmuştu. Ancak daha sonra bazı internet servis sağlayıcılarının ek ücret alınacağı açıklamaları, büyük tepki toplamış, tartışmalara sebebiyet vermişti. 

AKK'nin kaldırılmasının ardından en çok şikayetçi olunan konuların başında ise internet hızındaki yavaşlama gelmektedir. Özellikle yoğun internet kullanımı olduğu saatlerde meydana gelen yavaşlıklar yüzünden servis sağlayıcıların destek telefonları adeta kitlendi.

12 Mayıs 2017 Cuma İnternet Yavaşladı Mı? İnternet Neden Yavaşladı?

12 Mayıs Cuma savahı itibariyle internetteki yavaş sosyal medyada çokça konuşulmaya başlandı. Servis sağlayıcılardan ve yetkililerden herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen, tahminler adil kullanım kotasında yeni bir düzenleme yapıldığı ve bunun internet hızına olumsuz yansıdığı yönünde.

 

internet yavaşladı internet neden yavaş internet bugün yavaş mı 12 mayıs internet 12 mayıs internet yavaş mı internet yavaşladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Erzincan'da Korkunç Kaza
Erzincan'da Korkunç Kaza