İnternetten Oyun Oynarak Para Kazanın | Vampir şehri

İnternetten para kazanma yolları arasında günümüzde popüler olanların başında oyun oynarak para kazanma geliyor. Değirmen ve çiftlik oyunları ile başlayan furyaya gün geçtikçe yeni siteler ekleniyor.

İnternetten Oyun Oynarak Para Kazanın | Vampir şehri

Bunlardan biri de vampir şehri. Peki nedir vampir şehri, bu oyunda nasıl para kazanabilirz, güvenli mi? 

Öncelikle siteye girdiğimizde sitenin SSL sertifikası olması güven veriyor. Bir çok forumda paylaşılıp konuşuldu, ciddi bir projeye benziyor. Üyelik ise çok basit ve ücretsiz.

Oyuna başlarken, tüccardan bir vampir alıp, onun kan torbası kazanmasını bekleyeceğiz. Bir süre sonra kan torbaları artacaktır. Daha sonra kan torbalarını, kan bankasında satabilirsiniz.

Oyuna yeni eklenen SALDIR özelliği ile, reklamlara tıklayarak saldırı hakkını kazanabilirsiniz. Bu saldırılarda kan torbaları kazanıp bunları da gümüşe dönüştürebilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ.

Öncelikle üye olup panele bir bakmanızı öneririm. Beğenirseniz, aklınıza yatarsa oynamak isterseniz ise, aşağıdaki yazı ile detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yazı üretici firma tarafından alınmıştır.

Kısaca VampirSehri
Oyunumuzda Vampir satın alarak bu vampirlerin KT (kan torbası) toplamasını bekliyorsunuz. Banka sayfamızda bu KTlerinizi satarak bunun karşılığında belli miktarda Gümüş ve TL kazanabiliyorsunuz. 

Oyunun amacı?
VampirSehrinde amacınız Yuvanızda vampir sayılarınızı yükseltip daha çok gelir elde etmektir. Unutmayın ne kadar çok vampir okadar çok Gümüş ve TL kazanıyorsunuz.

Oyun nasıl oynanır?
Vampir satın alıp, vampirlerinizin kan torbasını getirilerini sisteme satarak tl kazanabilirsiniz.

Oyunda para kazanma taktikleri?
Oyunda vampirlerin bir gideri yoktur. Küçük yatırımlar ile vampirlerinizi çoğaltırsanız istediğiniz hedefe kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Depo
Oyunumuzda Depo limiti normal oyuncular için 80.000 kan torbasıdır. Premium paketler ile 240.000 kan torbasına kadar çıkabilirsiniz.

Eğer küçük yatırımcıysanız 80.000 depo kapasitesi oldukça işinizi görecektir.

Yaşam Süreleri
Vampirlerin herhangi bir yaşam süresi bulunmamaktadır.

Roi süresi?
Roi süresi 12 vampire göre değişiyor. Ancak oynama sürenize bağlı olarak 3 - 6 ay arasında yatırımınızı çıkarabilirsiniz.

Başlangıç
Oyuna başlangıçta size Jareth isimli bebek vampirimiz ve 1,250 Gümüş (Ortalama 3TL) ücretsiz olarak verilmektedir.

Birlik Sistemi
Birlik sistemi oyunumuzda bulunmamaktadır.

Planlarımız
Oyunumuzu sadece "vampir al - para kazan" şeklinde tutmak istemiyoruz. Bu nedenle ilerleyen günlerde yeni oyunlar ve sistemlerimiz sizleri bekliyor olacak.

Bonus
Sistemimiz yeni olduğu için ve şuan reklam kampanyası yürüttüğümüz için bonusları açmadık. Gelecek üyelerimize haksızlık olmaması için bonus sistemlerimiz reklam kampanyalarımızın ortasında (ortalama 15 gün) açılacaktır.

Ödeme işlemcileri
Sadece banka havalesi olarak çalışmaktayız.

Deposit işlemcileri
Tüm deposit işlemleri https://www.istgame.com/ tarafından yapılmaktadır.

Minimum ve maksimum deposit limiti
10TL ile 2.500TL arasında arasında yatırım yapabilirsiniz.

Para çekme
Para çekme limitimiz 10TL'dir ve herhangi bir şekilde limitiniz yoktur. Ödemeler hafta içi hergün 12:00 - 15:30 arasında hesaplara dağıtılır. Ancak hilekarlığı azaltmak için para çekmek isteyen oyuncularımız gsm numaralarını doğrulamalıdırlar.

Ödeme puanı
VampirSehrinde ödeme puanı sistemi yoktur ve hiçbir zamanda uygulanmayacaktır. Sistem kendi kendisini yürütebilecek şekilde planlanmıştır ve güncelleştirmeler ile gelecek yenilikler ile bunu daha fazla uzatmayı planlıyoruz.

BURAYA TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ.

vampir şehri güvenilir mi değirmen alternatifi oyun oynarak para kazanma internetten para kazanma internetten oyun oyna para kazan oyun oyna para elit çiftlik çılgın inekler alternatif benzer oyun oyna para kazan inernetten p
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Yağmur Ankara'da Hayatı Felç Etti
Erzincan'da Korkunç Kaza
Erzincan'da Korkunç Kaza