Airdrop Nedir? ICO Sürecinde Ücretsiz Coin Dağıtan Siteler
Mehmet Akif DEMİR

Airdrop Nedir? ICO Sürecinde Ücretsiz Coin Dağıtan Siteler

Gündemden bir türlü düşmeyen kripto paraların akıbeti hemen hemen her gün tartışılıyor. Her geçen gün yeni bir coin çıkıyor ve bu coinler isimlerini duyurabilmek için katılımcılara yeni üretilen coinlerden ücretsiz dağıtıyor. Airdrop adı verilen bu faaliyet bazen oldukça sürpriz kazançlar sağlayabiliyor. Arz sürecinde yatırımcıların payının bir kısmını katılımcılara dağıtan coin organizasyonları adeta günümüzün kazanç kapısı oldu.

Bitcoin White

Örneğin geçtiğimiz aylarda airdrop yapan Bitcoin White, katılımcılara 1500 BTW dağıttı. Borsaya giriş fiyatı 0.1$ iken, 1 $ seviyesine ulaşan Bitcoin White ın bu ücretsiz etkinliğine katılan herkes 1500$ sahibi oldu. Üstelik toplam 10 saniyeyi bile bulmayan bir üyelik süreci ile. Bitcoin White fiyatı günden güne değişse de katılımcılar ücretlerini çoktan banka hesaplarına aldı.

Yeni Airdroplar Var Mı?

Her geçen gün arzını açıklayan coin sayısı arttıkça, airdrop fırsatları da haliyle artıyor. Ancak geç kalmamanız gerekiyor çünkü büyük airdroplar genelde 1 hafta süre ile yayınlanıyor ve belirli katılımcıya ulaşıldığında, airdrop son buluyor. 

Airdropları Nereden Takip Edebiliriz?

Airdropları ben hizlibitcoin adlı siteden takip ediyorum. Her gün güncellenen airdrop listesiyle, internetten para kazanmak isteyen herkesin dikkatini çekiyor. Ücretsiz bitcoin ve ücretsiz altcoin kazanmak için ideal bir yol olan airdropları BURAYA tıklayarak takip edebilirsiniz. Daha önce de freebitcoin paylaşımından bir miktar kazanç elde ettiğim hizlibitcoin sitesini şu an için önerebilirim. İlerleyen günlerde yeni siteleri de siz okurlarımla paylaşacağım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mahkemelerin Bağımsızlığı ve Tarafsızlığı
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?