Survivor 2019 Yarışmacıları Belli Oldu

Türkiye- Yunanistan takımlarının karşılıklı yarışacağı Survivor 2019 ne zaman başlayacak?

Survivor 2019 Yarışmacıları Belli Oldu

TV 8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programının canlı yayınına katılan Acun Ilıcalı, merakla beklenen Survivor 2019 yarışması hakkında açıklamalarda bulundu.

Ilıcalı, Survivor 2019 hakkında şu bilgileri verdi: "Survivor'da konseptimiz bu sene Türkiye Yunanistan olacak. Aynı anda iki ülkede yayın olacak ve aynı gece yayınlanacak. Ortak yayın olmayacak. Programların montajları farklı olacak, onların programında hayatları daha çok ekrana gelecek. Ancak oyunlar aynı olacak. Bir adada Türkler diğer adada Yunanlılar olacak ve kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Yepyeni yarışmacılarla başlayacağız. Yunan sunucuya takımı kurma görevini verdik. Bütün Yunanistan'ı tarıyor şu anda. Şubat 2019'da başlayacağız yayına"

Türkiye ve Yunanistan'da ortak yayınlanacak olan Survivor 2019 yarışması 2 Şubat Cumartesi akşamı ekranlara “merhaba” diyecek.

 Daha önce Masterchef Türkiye'de yarışan ve yapılan anketlerde en çok oyu alan Hakan Kanık, Survivor'a gidecek ilk isim oldu. Haberi sosyal medya hesabından duyuran Ilıcalı, şu mesajı paylaştı: 'Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacısı belli oldu. MasterChef Türkiye'den tanıdığınız Hakan Kanık, kendisine başarılar diyorum'

2019 Survivor'a katılacak ikinci isim ise Seda Ocak oldu. Peki Seda Ocak kimdir? 
Eski yarışmacılardan Sema'nın ikizi olan Seda 34 yaşında ve Bursalıdır. Eski milli atlet ve antrenördür. İki çocuğu vardır.

İŞTE SURVIVOR 2019 YARIŞMACILARI

Survivor Türkiye - Yunanistan'nın Türkiye kadrosunda yer alacak isimler şunlar;Hakan Kanık, Sude Burcu, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Bora Edin, Ecem Onaran, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Atakan Işıktutan, Melisa Emirbayer, Büşra Yalçın ve Okay Köksal.

Hakan Kanık Kimdir?
İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanık’ın asıl mesleği ise komidir.

hakan kanık hakan kanık kim survivor survivor 2019 yarışmacılar survivor 2019 yarışmacıları son dakika seda ocak masterchef survivor 2019 ne zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
Mutlu ve Müreffef Toplum ve Erdemli Siyaset Mümkün Müdür?
İstanbul Sözleşmesi Ve Bir Paradigma Değişiminin Gerekliliği!
İstanbul Sözleşmesi Ve Bir Paradigma Değişiminin Gerekliliği!